آیا می‌خواهید با سرمایه‌گذاری یا خرید و فروش ارزهای دیجیتال به درآمد دلاری برسید؟

بیشتر مردم نقطه شروع هر کاری را دست کم می‌گیرند و بدون اینکه اصول اولیه را یاد بگیرند، وارد قلبِ یک کار می‌شوند. پیشنهاد ما این است که کارها را از یادگیری اصول اولیه شروع کنید. به همین خاطر، در دوره کریپتوباز نکات ریز و درشتی که برای شروع فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال لازم دارید را برای شما بیان کردیم. در این دوره، در مورد این صحبت کردیم که چطور می‌توانید سرمایه‌گذاری یا خرید و فروش ارزهای دیجیتال را شروع کنید.

یعنی به این پرداختیم که شما برای رسیدن به درآمد دلاری باید چه کارهایی را انجام دهید، در چه سایت‌هایی ثبت‌نام کنید و چطور کارها را انجام دهید. این موضوعات به شما کمک می‌کند که با تمام فرایندهای سرمایه‌گذاری و خرید و فروش ارزهای دیجیتال آشنا شوید. شما می‌توانید مطالب این دوره به تنهایی هم یاد بگیرید اما نیاز به آزمون‌وخطا و تجربه بیشتری دارید. ما در این دوره، این تجربه را به شما منتقل می‌کنیم.

دوره کریپتوباز چرا و چطور شکل گرفت؟

چون بازار ارزهای دیجیتال، بازار جدیدی است، هنوز هم مردم اطلاعات کافی و درستی از آن ندارند. یعنی بیشتر افراد در ورود به بازار ارزهای دیجیتال مشکل دارند و دقیقاً نمی‌دانند که برای خرید و فروش یا سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال باید چه کار کنند. افراد زیادی را هم دیدیم که چون شناخت خوبی از شبکه‌های بلاکچین نداشتند، از شبکه‌هایی با کارمزد بالا استفاده کردند و بخش زیادی از سرمایه خود را از دست دادند.

البته آموزش‌هایی هم در رابطه با این موضوع ارائه شده، اما مشکلی وجود دارد: با اینکه فرایند خرید و فروش یا سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال کار پیچیده و سختی نیست و نیاز به دانش یا تجربه خاصی ندارد، اما آموزش‌ها یا در قالب پکیج‌های میلیونی یا به صورت پراکنده منتشر شده‌اند. یعنی آموزش رایگانی وجود ندارد که به صورت یکپارچه و از اول تا آخر، فرایند خرید و فروش یا سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال و نکات آن را توضیح داده باشد.

این موضوع باعث شد که ما دوره کریپتو باز را ارائه کنیم. ما به شما کمک می‌کنیم که با اصول و نکات سرمایه‌گذاری یا خرید و فروش ارزهای دیجیتال آشنا شوید. شما می‌توانید سرفصل‌ها و مطالب کامل این دوره را به صورت مفصل در ادامه صفحه مشاهده کنید.

چرا دوره کریپتوباز رایگان ارائه شد؟

این یکی از ارزش‌های اصلی و رسالت کلینیک سرمایه است که به افراد در راه رسیدن به رفاه مالی کمک کند. ما این دوره را به صورت رایگان ارائه کردیم تا اول شما را با اصول ورود به بازار آشنا کنیم و بعد، شما را آماده سرمایه‌گذاری کنیم. این دوره شناخت و آگاهی شما را از بازار ارزهای دیجیتال و فرصت‌های موجود بالاتر می‌برد و باعث می‌شود تصمیمات بهتری بگیرید تا سرمایه‌های خود را از دست ندهید.

از طرفی، در وضعیت اقتصادی فعلی، تصمیم گرفتیم تا با ارائه این دوره به صورت رایگان، کمک حال هموطنان عزیز باشیم و مسئولیت اجتماعی خود را به جا آوریم. امیدواریم که رایگان بودن این دوره باعث نشود که شما مطالب ارزشمند آن را دست کم بگیرید و آن‌ها را تماشا نکنید. اگر این دوره برای شما مفید بوده، برای عزیزان خودتان هم بفرستید تا سرمایه آن‌ها به خاطر کمبود آگاهی از دست نرود.

بعد از این دوره شما یاد می‌گیرید:

شما بعد از مشاهده دوره، نکات و موارد زیر را یاد می‌گیرید:

 1. با اصول بازار ارزهای دیجیتال آشنا می‌شوید.
 2. با تحلیل تکنیکال و فاندامنتال آشنا می‌شوید.
 3. یاد‌ می‌گیرید در صرافی ایرانی حساب باز کنید.
 4. نحوه استفاده از برنامه تغییر آی‌پی را یاد می‌گیرید.
 5. یاد می‌گیرید در صرافی خارجی حساب باز کنید
 6. می‌توانید دلار دیجیتال (تتر) یا ارزهای دیگر را بخرید.
 7. یاد می‌گیرید تتر را از صرافی ایرانی به صرافی خارجی منتقل کنید.
 8. با شبکه‌های واریز و برداشت آشنا می‌شوید
 9. خرید ارزهای دیجیتال در صرافی خارجی را یاد می‌گیرید.
 10. با معاملات اسپات، مارجین و فیوچرز آشنا می‌شوید.
 11. می‌توانید تتر را از صرافی خارجی برداشت کنید
 12. می‌توانید تتر را به ریال تبدیل کنید.
 13. می‌توانید از کیف پول Trust Wallet استفاده کنید.
 14. می‌توانید در ابزارهای تحلیل مثل TradingView ثبت‌نام کنید.

این دوره برای چه افرادی مناسب است؟

 • افرادی که به دنبال یک شغل دوم با درآمد بالا هستند.
 • اشخاصی که می‌خواهند ارزش دارایی خود را حفظ کنند یا دارایی‌های خود را بیشتر کنند.
 • تمام افرادی که می‌خواهند در خانه و تنها با اینترنت و یک گوشی یا کامپیوتر، درآمد دلاری داشته باشند.
 • برای کسانی که به تازگی وارد حوزه‌ رمزارزها شده‌اند ولی هنوز راه و روش درست فعالیت و کسب سود از آن را یاد نگرفته‌اند.
 • افرادی که هیچ اطلاعاتی از بازار ارزهای دیجیتال ندارند و می‌خواهند مراحل کار و نکات ریز و درشت این بازار را از صفر، با یک آموزش حرفه‌ای، درست و اصولی شروع کنند.
 • افرادی که به صورت دست و پا شکسته، خرید و فروش ارزهای دیجیتال را انجام می‌دهند و چه بسا بدون اینکه بدانند، کارمزدها و پول‌های هنگفتی بابت خرید و فروش یا نقل و انتقالات پرداخته‌اند.

این دوره برای چه افرادی مناسب نیست؟

 • افرادی که به دنبال یک شبه پولدار شدن هستند.
 • افرادی که هیچ علاقه‌ای به درآمد دلاری یا حفظ ارزش دارایی‌های خود ندارند.
 • افرادی که بدون یادگیری اصول و روش‌های درست، وارد قلبِ هر کار می‌شوند.
 • افرادی که می‌خواهند چشم بسته و با تکیه بر شانس در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت کنند.
 • افرادی که نمی‌خواهند به صورت حرفه‌ای و درست سرمایه‌گذاری یا خرید و فروش در ارزهای دیجیتال را یاد بگیرند.
 • کسانی که از وضیعت و درآمد فعلی خود رضایت کامل دارند و آینده‌نگری و حفظ ارزش دارایی‌ها چندان برای آن‌ها اهمیت ندارد.