در حال حاضر تعداد هولدرهای شیبا اینو از یک میلیون نفر فراتر رفته است. با این وجود ارز شیبا در حال حاضر در قیمتی کمتر از ۵۰ درصد سقف تاریخی خود معامله می‌شود. با این وجود به نظر می‌رسد که شیبا در انتظار اتفاقات بزرگی است.

به نظر می‌رسد با عبور تعداد هولدرهای شیبا اینو، این ارز دیجیتال به یک نقطه عطف از نظر مقبولیت دست پیدا کرده است. این خبر به تاریخ ۲۵ نوامبر سال ۲۰۲۱ در صفحه رسمی شیبا اینو در توییتر منتشر شد و انرژی تازه‌ای به کاربران این رمزارز منتقل کرد.

بعد از این توییت بود که قیمت شیبا اینو در عرض یک شبانه روز حدود ۱۱.۴ درصد افزایش پیدا کرد و به قیمت ۰.۰۰۰۰۴۲۳۷ دلار دست پیدا کرد. البته با وجود این افزایش قیمت، شیبا اینو هنوز فاصله زیادی با بالاترین قیمت خود از زمان عرضه یعنی ۰.۰۰۰۰۸۱۹۰ دلار دارد که در ۲۸ اکتبر حاصل شد.

قرار گرفتن شیبا اینو در لیست صرافی‌های جدید

به تازگی جفت ارز تتر / شیبا اینو در صرافی بیت فینکس در بازار مشتقات لیست شده است و قابل معامله است. صرافی کوربیت کره جنوبی نیز به تازگی شیبا اینو را پذیرش کرده است و معاملات آن را امکان‌پذیر نموده است. کوربیت اولین صرافی کره جنوبی است که شیبا را در لیست معاملات خود قرار داده و به نظر می‌رسد زمینه‌ساز اتفاق بزرگی در آینده خواهد بود. به غیر از ارز شیبا، تنها دوج کوین به عنوان تنها میم کوین به شمار می‌رود که در صرافی‌های بزرگ کره‌ای یعنی کوربیت، کوین وان، بیتامب و آپ‌بیت لیست شده است.

از طرفی بررسی‌های آماری نشان می‌دهد که تمایل برای فروش ارز شیبا در بازار کاهش پیدا کرده است. به گونه‌ای که در چهار هفته حدود ۶۰ درصد میزان معاملات این ارز دیجیتال با وجود متقاضی خرید، کاهش یافته است. باید منتظر ماند و دید که آیا قرار گرفتن ارز شیبا در لیست صرافی‌های جدید، شرایط را برای ورود هولدرهای جدید به این میم کوین فراهم می‌کند یا خیر.

بدون شک شیبا اینو یکی از محبوب‌ترین میم‌کوین‌ها در بازار رمزارزها به شمار می‌رود که در جایگاه بعد از دوج کوین قرار دارد. در حال حاضر هر دو این ارزهای دیجیتال در بین ۱۵ ارز دیجیتال برتر بازار قرار دارند. به نظر نمی‌رسد که بیش از یک میلیون هولدر شیبا اشتباه می‌کنند. شما چطور فکر می‌کنید؟

منبع: cointelegraph.com