صرافی بایننس به عنوان بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال در دنیا از نظر حجم معاملات به شمار می‌رود. این صرافی در حال حرکت به سمت تقویت فناوری پرداخت با استفاده از ارزهای دیجیتال است. در هفته جاری به طور رسمی خبر راه‌اندازی Bifinity به عنوان شرکت رسمی پرداخت ارزهای فیات به کریپتوکارنسی توسط بایننس منتشر شد.

به کمک زیرساخت Bifinity کاربران بایننس می‌توانند به سیستم مالی سنتی در دنیا متصل شوند. پلتفرم Bifinity بیش از ۵۰ ارز دیجیتال پرکاربرد را به همراه برخی دیگر از پلتفرم‌های پرداخت مانند ویزا کارت و مستر کارت را تحت پوشش خود دارد.

به این ترتیب بسیاری از مشاغل می‌توانند به کمک پلتفرم Bifinity امکانات خرید و فروش با استفاده از ارزهای دیحیتال و ادغام آن‌ها با سیستم مالی سنتی دنیا را در اختیار مشتریان خود قرار دهند. شرکت Eqonex نیز در این راستا با Bifinity همکاری می‌کند و تاکنون ۳۶ میلیون دلار وام برای توسعه محصولات مشترک از این زیرمجموعه بایننس دریافت کرده است.

در کنار Eqonex شرکت Bifinity شرکای دیگری از جمله Safepal و Ziliqa نیز دارد تا بتواند به راه‌حل مناسبی در زمینه ادغام پبکه پرداخت ارزهای دیجیتال با ارزهای فیات دست پیدا کند. راه‌اندازی پلتفرم Bifinity بدون شک به توسعه پذیرش ارزهای دیجیتال در سطح دنیا منجر خواهد شد.

منبع: cointelegraph.com