دو تا از بزرگترین نهنگ‌های اتریوم حدود ۶۰۰ هزار توکن APE به ارزش تقریبی ۶.۶ میلیون دلار خریدند. عرضه رمز ارز APE یکی از خبرهای مهم هفته جاری در بازار ارزهای دیجیتال بود. این ارز دیجیتال در ابتدا بین دارندگان توکن‌های NFT در بازار Bored Ape Yacht Club توزیع شد. در نهایت روز پنجشنبه گذشته نیز عرضه عمومی شد. به نظر می‌رسد که مالکان اتریوم روی این توکن سرمایه‌گذاری جدی کرده‌اند.

شرکت WhaleStats که در زمینه ردیابی عملکرد نهنگ‌ها در بازار رمز ارزها فعالیت می‌کند، اخیرا گزارش داد که دو تا از بزرگ‌ترین نهنگ‌های اتریوم تعداد زیادی توکن APE را خریداری کرده‌اند.

اولین نهنگ معادل ۳۰۰ هزار توکن در ۱۸ مارس ۲۰۲۲ به ارزش تقریبی ۴.۲ میلیون دلار خریداری کرد. با توجه به قیمت فعلی توکن APE ارزش دارایی این فرد برابر ۳.۳ میلیون دلار است و این فرد در ضرر قرار دارد. این فرد به عنوان دهمین نهنگ بزرگ اتریوم به شمار می‌رود.

خرید بزرگ بعدی توسط بیستمین نهنگ اتریوم انجام شده است که او نیز به تعداد ۳۰۰ هزار توکن APE در همان تاریخ ۱۸ مارس خریداری کرده است. این توکن در مقایسه با روز پنجشنبه ۲۰ درصد کاهش قیمت پیدا کرده است و در حوالی قیمت ۱۱ دلار خرید و فروش می‌شود.

منبع: cryptopotato.com