Shiboshis به عنوان توکن غیر مثلی شیبا اینو شناخته می‌شود که بیش از ۷۰ درصد از بالاترین قیمت خود افت قیمت پیدا کرده است. توکن‌های غیر قابل تعویض همچنان در سرفصل خبرها قرار دارند؛ اما به نظر می‌رسد که بسیاری از پروژه‌های NFT نمی‌توانند ارزش ذاتی خود را حفظ کنند. به عنوان مثال می‌توان به توکن Shiboshis اشاره کرد. شیبا اینو به عنوان یکی از محبوب‌ترین پروژه‌های میم کوین در بازار رمز ارزها شناخته می‌شود. با این وجود توکن غیر مثلی آن یعنی Shiboshis حدود ۷۰ درصد افت قیمت را در مقایسه با سقف تاریخی خود در سال ۲۰۲۱ تجربه کرده است.

Shiboshis مجموعه‌ای از ۱۰ هزار توکن غیر قابل تعویض است که تصاویر موجوداتی دوست‌داشتنی هستند. فروش این توکن‌ها در نوامبر ۲۰۲۱ انجام شد و هر کدام از توکن‌ها با ارزشی بین ۰.۱ تا ۰.۳ اتریوم ساخته شد. در زمان نگارش این مقاله کف قیمت این توکن‌ها معادل ۰.۶۵ اتریوم است و نشان می‌دهد که هنوز در سود قابل قبولی هستند.

با این وجود نرخ قیمت فعلی در مقایسه با اوج قیمت این توکن‌ها در ۶ نوامبر ۲۰۲۱ حدود ۷۰ درصد پایین‌تر است. داده‌های پلتفرم Opensea نشان می‌دهد که توکن‌های Shiboshis در محدوده قیمت ۲.۵ اتریوم در ۶ نوامبر به فروش می‌رسید. به احتمال زیاد افت قیمت شیبا اینو در ماه‌های قبل تأثیر زیادی بر کاهش قیمت توکن‌های غیر مثلی Shiboshis داشته است.

منبع: cryptopotato.com