نشانه‌هایی در نمودار قیمت دوج کوین به وقوع پیوسته است ممکن است روند نزولی ده ماهه آن را خاتمه دهد. در هفته گذشته دوج کوین چیزی در حدود ۱۶ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است. این در حالی است که دوج کوین پس از سقف قیمتی خود در ماه می ۲۰۲۱ در محدوده ۰.۷۶ دلار وارد روند نزولی شده است.

در ۲۴ فوریه ۲۰۲۲ نیز به پایین‌ترین سطح خود رسید و در مقایسه ماه می ۲۰۲۲ چیزی در حدود ۸۷ درصد کاهش قیمت را تجربه کرد. با این وجود اعضای جامعه دوج کوین هنوز نسبت به دارایی خود وفادار باقی مانده‌اند و منتظر هستند که روزهای تلخ‌کامی به پایان برسد.

در چهارشنبه گذشته نمودار قیمت دوج کوین خط میانگین متحرک ۵۰ روزه را شکست و بعد از آن نیز چیزی در حدود ۵ درصد رشد قیمت را ثبت کرد. این در حالی است که سه کندل سبز متوالی نیز در روزهای گذشته در نمودار دوج کوین ایجاد شده است.

همچنین اندیکاتور RSI از روز دوشنبه افزایش چشمگیری را نشان می‌دهد و شاخص از ۴۴ به ۶۳ رسیده است که نشان دهنده حرکت قوی خریداران است. تجزیه و تحلیل‌های تکنیکال حاکی از آن است که دوج کوین در حال کف سازی است و به نظر می‌رسد که روند نزولی طولانی مدت آن به زودی پایان پیدا می‌کند. به این ترتیب می‌تواند امیدوار بود که شاهد روند صعودی جدیدی در این توکن باشیم.

تیم توسعه دهنده دوج کوین در تلاش است تا این توکن را به عنوان یک توکن رایج برای پرداخت‌های روزمره معرفی کند. به این ترتیب حیات دوباره‌ای برای دوج کوین رقم خواهد خورد. در همین راستا شرکت Coinflip اعلام کرد که دوج کوین را به شبکه ۱۸۰۰ دستگاه خودپردازش اضافه خواهد کرد. دانیل پولوتسکی، بنیانگذار Coinflip، گفت که محبوبیت دوج کوین در حال افزایش است و شرکت او متعهد به حمایت از این پروژه است.

در حالی که نشانه‌ها حاکی از تغییر روند در دوج کوین است، یک چشم معامله‌گران با به اوضاع بیت کوین و اوضاع کلان حاکم بر بازار باشد.

منبع: cryptoslate.com