در یک پروژه مشترک توکن‌های غیر مثلی Adidas Originals، gmoney، Bored Ape Yacht Club و PUNKS Comic در طول چهار شبانه‌روز حدود ۴۳ میلیون دلار درآمدزایی کردند.

این پروژه تحت عنوان Into the Metaverse شناخته می‌شود که در قالب آن ۱۱۳۹۱ اتریوم به ارزش بیش از ۴۳ میلیون دلار در پلتفرم OpenSea ایجاد شد. این پروژه از نظر حجم معاملات موفق شد که جایگاه دوم را در پلتفرم OpenSea به دست بیاورد. همان طور که می‌دانید، OpenSea به عنوان بزرگ‌ترین پلتفرم در زمینه مبادله توکن‌های غیرمثلی به شمار می‌رود.

آدیداس در این پروژه با همکاری شرکت‌های فوق، یک دارایی دیجیتال تعریف کرد و ۳۰ هزار نسخه از آن را در تاریخ ۱۷ دسامبر سال ۲۰۲۱ برای فروش قرار داد. تا ۲۰ دسامبر و در طول ۳ روز بیش از ۲۰ هزار نسخه از این توکن‌های NFT به فروش رفته است.

به کمک این توکن‌های غیرمثلی کاربران اجازه انحصاری دسترسی به برخی از پوشاک در بازی متاورس سندباکس را می‌دهد. همچنین برنامه‌هایی نیز برای خرید برخی از محصولات فیزیکی برند آدیداس در سال ۲۰۲۲ در جریان است.

چند وقت پیش بود که آدیداس خبر از ورود خود به حوزه متاورس داد و پروژه Into the Metaverse به عنوان اولین گام این برند مشهور در این حوزه به شمار می‌رود که از قضا موفقیت‌آمیز نیز بوده است. در کنار آدیداس، یکی از رقبای آن یعنی نایک نیز وارد حوزه متاورس شده است و به نظر می‌رسد که این آغاز یک رقابت هیجان‌انگیز بین دو برند مشهور حوزه پوشاک است.

منبع: cointelegraph.com