سولانا بعد از سه ماه قرار داشتن در مدار نزولی، در حال کف‌سازی است. شرایط به سمتی پیش می‌رود که کم کم سیگنال‌های خرید برای سولانا صادر می‌شوند.

علی‌رغم رکودی که در روزهای اخیر در بازارهای مالی مختلف دنیا از جمله بازار کریپتوکارنسی حاکم شده است، به نظر می‌رسد که سولانا در حال آماده شدن برای یک رالی صعودی بزرگ است.

در زمان نگارش این خبر (۲۱ ژانویه ۲۰۲۲) سولانا با قیمت ۱۱۹ دلار در حال معامله است. با مقایسه این رقم با سقف تاریخی در ۶ نوامبر سال ۲۰۲۱ مشخص می‌شود که در حال حاضر این رمز ارز حدود ۵۰ درصد پایین‌تری از رکورد تاریخی خود در حال خرید و فروش است.

تحلیل تکنیکال سولانا نشان می‌دهد که این رمز ارز در حال حاضر در محدوده اشباع فروش قرار دارد و به همین دلیل سیگنال خرید آن صادر شده است. در عین حال مقایسه نسبت خرید سولانا در روزهای اخیر در مقایسه با گذشته به وضوح نشان می‌دهد که خریداران دست به جیب شده‌اند و رفته‌رفته در حال ثبت میزان خریدهای بیشتری هستند.

آغاز حرکت صعودی سولانا می‌تواند در گام اول آن را به سمت هدف ۱۸۰ دلاری حرکت دهد. در صورت موفقیت در شکستن این مقاومت می‌تواند به سمت ۲۰۰ دلار حرکت کند.

البته ناگفته نماند که قبل از آغاز روند صعودی در سولانا این امکان وجود دارد که قیمت آن تا ۱۰۰ دلار نیز به افت ادامه دهد. هر گونه افت بیشتر قیمت سولانا به سمت ۱۰۰ دلار می‌تواند سرآغاز حرکت صعودی قدرتمند‌تری باشد. باید منتظر ماند و دید که در روزهای آتی چه اتفاقاتی برای سولانا رخ خواهد داد.

منبع: cryptobriefing.com