پروژه فچ ای‌آی (Fetch.AI)، دومین ارز دیجیتال بزرگ هوش مصنوعی از نظر ارزش بازار است. این توکن در روز ۱۱ نوامبر ۲۰۲۳، افزایش قیمت ۱۳ درصدی را رقم زد. در حال حاضر بالاتر از ۰.۴۲ دلار در حال معامله است.

علت این افزایش قیمت، اضافه کردن قابلیت سفارشی‌سازی کیف پول Fetch.AI و همچنین پشتیبانی این ولت از دو بلاک‌چین اتریوم و کازماس است. این قابلیت به کاربران ولت فچ ای‌آی اجازه می‌دهد تا با بلاک چین‌های جدید EVM در شبکه‌های اصلی و آزمایشی تعامل داشته باشند. همچنین با ابزارهای این کیف پول، معامله گران اکنون می توانند هزینه‌های گس (Gas) تراکنش‌ها را برای  سوآپ شخصا تنظیم کنند. 

فچ ای‌آی (Fetch.AI) در قالب اطلاعیه‌ای خود را به‌عنوان حامی طلایی رویداد بزرگ حوزه هوش مصنوعی معرفی کرد که قرار است در روزهای ۶ و ۷ دسامبر در Javits Center برگزار شود. انتشار این خبر سبب ایجاد هیجان در جامعه FET شد. بنابراین، قیمت توکن (FET) به بالاترین سطح از فوریه سال جاری رسیده است. در یک ماه گذشته این ارز دیجیتال هوش مصنوعی بیش از ۱۰۰ درصد رشد قیمت را تجربه کرده است. 

در ۲۴ ساعت گذشته، ارزش خالص ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی بر اساس داده‌های CoinGecko حدود ۱۰.۶ درصد افزایش یافته است. ارزش کل ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی اکنون معادل ۳.۸۹ میلیارد دلار است. 

 

منبع :u.today