دو ماه اخیر اوضاع در بازار کریپتو به‌گونه‌ای رقم خورده که بسیاری از سرمایه‌گذاران پرونده زمستان کریپتو را بسته‌اند. رشد قیمت بسیاری از آلت کوین‌ها در کنار بیت کوین، امید را نزد معامله‌گران ارزهای دیجیتال زده کرده است. ارز دیجیتال شیبا (SHIB) یکی از آلت‌کوین‌هایی است که در این مدت افزایش قیمت نسبی را تجربه کرده اسو

بر اساس داده‌های الگوریتم پیش‌بینی قیمت پلتفرم CoinCodex، قیمت SHIB ممکن است تا ۱۱ دسامبر به ۰.۰۰۰۰۰۹۵۳۴ دلار برسد که این اتفاق به‌معنی افزایش ۱۰ درصدی قیمت شیبا اینو نسبت به نرخ فعلی است. 

شیبا این یک میم کوین است که افزایش یا کاهش قیمت آن بیش از عوامل فنی و بنیادی، به احساسات سرمایه‌گذاران بستگی دارد. این روزها اتمسفر بازار کریپتوکارنسی کاملا مثبت ارزیابی می‌شود. تجربه نشان می‌دهد که هر گان شاید چنین جوی در بین معامله‌گران بوده‌ایم، فرصت مناسب برای جهش قیمت میم کوین‌ها فراهم شده است. 

بررسی نمودار قیمت شیبا اینو توسط الگوریتم CoinCodex هم یک نکته مهم را به‌همراه داشته است. اندیکاتور RSI با توجه به محدوده قیمت فعلی این میم کوین، عدد ۶۳.۰۵ درصد را نشان می‌دهد. به‌عبارت دیگر این توکن هنوز با محدوده اشباع خرید فاصله دارد و نگرانی از این بابت احساس نمی‌شود.  

در مورد زمان دقیق خرید توکن، سرمایه‌گذاران ممکن است بتوانند از پیش‌بینی پنج روزه CoinCodex سرنخی بگیرند؛ زیرا این پلتفرم انتظار دارد شیبا اینو قبل از افزایش قیمت تا محدوده ۰.۰۰۰۰۰۸۰۰۸ دلار اصلاح شود.

از نظر فاندامنتال، شیبا اینو تغییرات مهمی را در اکوسیستم خود ایجاد کرده است که می‌تواند واکنش‌های مثبتی را به همراه داشته باشد. کیف پول شیبا یکی از دغدغه‌های همیشگی کاربران در استفاده از ولت‌های غیرحضانتی (Non-Custodial) را برطرف کرده است. به‌طوری که به کاربران اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به عبارت بازیابی، مجددا به اکانت خود دسترسی پیدا کنند. همچنین با استفاده از فناوری وب ۳، احراز دو عاملی را تسهیل کرده تا در عین حفظ امنیت، ورود کاربران به کیف پول راحت‌تر شود. 

در زمان نگارش این مطلب شیبا اینو در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۹۰۵۹ دلار معامله می‌شود و در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۴ درصد رشد داشته است. به‌نظر شما آیا تا پایان سال ۲۰۲۳ یکی دیگر از صفرهای مقابل قیمت شیبا اینو حذف خواهد شد؟ 

 

منبع: newsbtc.com