سایت‌های معروفی مانند Tradingview وجود دارند که کاربران بازار ارزهای دیجیتال برای مشاهده نمودار قیمت رمز ارزها به آن‌ها مراجعه می‌کنند. نکته مهمی که در اینجا وجود دارد، آن است که نمودار برخی از شت کوین‌ها در این سایت‌ها وجود ندارد. به عنوان مثال شما در سایت Tradingview وقتی ارزهای دیجیتالی مانند Floki و Moonstar را جستجو کنید، نموداری برای نمایش پیش روی شما قرار نمی‌گیرد. سؤالی که در اینجا مطرح می‌شود آن است که برای دیدن نمودار شت کوین‌ها باید چکار کرد؟

بهترین سایت برای دیدن نمودارهای شت کوین

خبر خوب برای علاقه‌مندان به شت کوین‌ها این است که می‌توانند از طریق سایت Poocoin.app نمودار قیمت تک تک شت کوین‌ها را مشاهده کنند. کار کردن با این سایت نیز خیلی راحت است. بعد از وارد شدن به صفحه اصلی آن، یک کادر جستجو در مرکز صفحه به نمایش در می‌آید. در این کادر جستجو، باید نام توکن مورد نظر خود را وارد کنید. به همین راحتی نمودار قیمت توکن مورد نظر در یک صفحه جدید برای شما به نمایش در می‌آید. به این ترتیب از بابت دیدن نمودارهای شت کوین می‌توانید آسوده خاطر باشد. برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم مقاله شت کوین چیست را مطالعه کنید.

نکات مهم استفاده از سایت Poocoin

برای دیدن نمودارهای شت کوین در سایت Poocoin بد نیست که به چند نکته ساده اما کاربردی اشاره کنیم تا بتوانید تحلیل‌های بهتری از چارت‌ها برای معاملات خود به دست بیاورید.

۱. در حالت پیش فرض نمودار قیمت شت کوین‌ها در این سایت بر اساس بایننس کوین (BNB) به نمایش در می‌آید. اما این امکان وجود دارد که ارز متقابل رمز ارز مورد نظرتان را تغییر دهید. در صفحه مربوط به نمودار قیمت، در قسمت بالای چارت، یک منوی کشویی وجود دارد. با کلیک روی آن، لیستی از ارزهای متقابل برای رمز ارز مورد نظر شما به نمایش در می‌آید. از بیت کوین و اتریوم گرفته تا تتر در این لیست وجود دارد. با انتخاب گزینه مورد نظر، چارت شت کوین تغییر می‌کند. به این ترتیب امکان مقایسه قیمت شت کوین‌ها با رمزارزها شناخته شده بازار برای شما فراهم می‌شود.

۲. تمام ابزارهای تحلیل که در سایت Tradingview در اختیار شما قرار دارد، در سایت Poocoin نیز در دسترس شماست. به عبارت دیگر سایت Poocoin صرفا داده‌های شت کوین‌ها را روی ابزارهای Tradingview پیاده‌سازی کرده است و به همین دلیل ماهیت مشترکی با یکدیگر دارند. در ویدیو بالا نحوه دسترسی به ابزارهای تحلیلی در سایت Poocoin برای دیدن نمودارهای شت کوین را توضیح دادیم.

۳. در زیر چارت قیمت شت کوین‌ها در سایت Poocoin، یک بخش بسیار کاربردی وجود دارد. در این بخش امکان مشاهده خرید‌ها و فروش‌هایی که در یک شت کوین در حال وقوع است، برای شما وجود دارد. با مشاهده این بخش می‌توانید پی به تعداد و قدرت خرید و فروش‌هایی که در بازار در حال وقوع است، ببرید.