قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال
#ارزقیمتمارکت کاپحجم (24 ساعت)عرضهتغییرات24 ساعت گذشته

اطلاع از قیمت ارز دیجیتال برای فعالان بازار رمز ارزها کاملا ضروری است. آن‌ها باید قیمت لحظه ای ارز دیجیتال را بدانند تا بتوانند در خصوص تصمیم‌گیری‌های خود به درستی عمل کنند. مقایسه اطلاعات مربوط به قیمت روز ارز دیجیتال می‌تواند نکات طلایی را در اختیار تریدرها قرار دهد. اساس تحلیل تکنیکال و بنیادی در بازار رمز ارزها نیز مبتنی بر قیمت آنلاین ارز دیجیتال است و داده‌های مورد نیاز برای ترسیم نمودارها از این محل استخراج می شود. در همین راستا در کلینیک سرمایه لیست قیمت تمام ارزهای دیجیتال را برای فعالان بازار رمز ارزها آماده‌ کرده‌ایم که اطلاعات آن به صورت لحظه‌ای به‌روزرسانی می‌شود.

اطلاعات موجود در لیست قیمت ارز دیجیتال

بیت کوین، اتریوم، تتر، بایننس کوین، سولانا، ارز شیبا کاردانو و … تنها بخشی از ارزهای دیجیتال هستند که در بازار رمز ارزها در دسترس تریدرها قرار دارند. شاید باورکردنی نباشد ولی در حال حاضر (دی ماه 1400) تعداد ارزهای دیجیتال از 11 هزار مورد فراتر رفته است. طبیعی است که قرار دادن تمام این ارزهای دیجیتال در واچ لیست امکان‌پذیر نیست.

در کلینیک سرمایه لیست قیمت ارز دیجیتال را مبتنی بر حجم معاملات و تعداد کاربران آن‌ها منتشر می‌کنیم. به این ترتیب می‌توانید نرخ لحظه ای ارز دیجیتال مورد نظر خود را مشاهده کنید و به این ترتیب مدیریت سبد سرمایه‌گذاری خود در بازار را به دست بگیرید.

برخی از مهم‌ترین اطلاعاتی که در لیست قیمت انواع ارز دیجیتال در ادامه می‌توانید مشاهده کنید، عبارت‌اند از:‌

1. قیمت لحظه ای ارز دیجیتال

قیمت ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای می‌توانید در مقابل نام هر یک مشاهده کنید. این قیمت‌ها کاملا به‌روز هستند. همچنین نرخ ریالی قیمت تمام ارزهای دیجیتال نیز در صفحه به نمایش در می‌آید که می‌توانید به راحتی آن‌ها را نیز مشاهده نمایید.

2. حجم معاملات ارز دیجیتال

یکی از مهم‌ترین داده‌هایی که برای سرمایه‌گذاری در یک ارز دیجیتال باید مد نظر قرار بگیرد، حجم معاملات آن است. هر ارز دیجیتال یک ارزش بازار دارد که به معنی مجموعه نقدینگی است که در حال حاضر در آن وجود دارد. این شاخص بسیار مهمی برای بررسی اعتبار یک ارز دیجیتال است.

از آن گذشته برای تحلیلگران تکنیکال که در معاملات کوتاه مدت وارد می‌شوند، شاخص حجم معاملات روزانه نیز بسیار مهم است. به کمک این شاخص میزان اقبال عمومی فعالان بازار به یک ارز دیجیتال در کوتاه مدت به خوبی مشخص می‌شود. هر دو این شاخص‌ها را می‌توانید در لیست قیمت ارز دیجیتال کلینیک سرمایه مشاهده کنید.

3. بیشترین معاملات بازار رمز ارزها

رمز ارزها در لیست قیمت ارز دیجیتال در کلینیک سرمایه مبتنی بر حجم معاملات رتبه‌بندی می‌شوند و به این ترتیب می‌توانید مطلع شوید که در هر لحظه کدامیک از ارزهای دیجیتال در کانون معاملات قرار دارد. به کمک این شاخص می‌توانید نیم نگاهی نیز به وضعیت شدت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در یک شبانه‌روز بیندازید.