داستان انتخاب نام کلینیک سرمایه

با نگاهی به لغت‌نامه دهخدا، متوجه می‌شوید از کلماتی مانند درمانگاه و مطب به‌معنی «کلینیک» استفاده شده است. بنابراین، به‌جای ترکیب کلینیک سرمایه، می‌توان از درمانگاه سرمایه یا مطب سرمایه استفاده کرد. در نگاه اول، قرار گرفتن دو واژه کلینیک و سرمایه در کنار یکدیگر، کمی عجیب به نظر می‌رسد. به قول سهراب سپهری، «چشم‌ها را باید شست»، آن وقت متوجه می‌شوید که از قضا، کلینیک سرمایه نه‌تنها ترکیبی نامأنوس نیست؛ بلکه از نیازی اساسی در ایران امروز حکایت دارد.

بسیاری از افراد بازارهای مالی را به چشم غول چراغ جادو نگاه می‌کنند. البته تبلیغات عجیب‌وغریب درباره کسب سودهای آن‌چنانی در بازارهای مالی در فضای مجازی نیز در شکل‌گیری چنین دیدگاهی بی‌تأثیر نیست. اتفاقات عجیب‌وغریب سال‌های اخیر در بازار سرمایه و همچنین موج حضور بی‌حساب و کتاب ایرانیان در بازارهای مالی بین‌المللی مانند فارکس و ارز دیجیتال، از بیمار بودن اندیشه سرمایه‌گذاری در برخی افراد حکایت دارد.

ما معتقدیم در بازارهای مالی خبری از کسب سود با جادو و جنبل نیست. نمی‌توان راه صدساله را یک‌شبه طی کرد و به ثروت‌های بادآورده دست یافت. نام مجموعه ما کلینیک سرمایه است. کلینیک سرمایه را بنا کرده‌ایم تا برای تصورات اشتباه مربوط به فعالیت در بازارهای مالی، درمانگاهی ایجاد کنیم؛ افکار اشتباهی که چیزی به‌جز پشیمانی برای افراد به همراه ندارند. البته، بازارهای مالی بسیار بی‌رحم‌اند. به‌ همین دلیل، پشیمانی شما خسارت‌های سنگینی برایتان در پی خواهد داشت. بنابراین، اگر به‌ دنبال پیشرفت گام‌به‌گام در سرمایه‌گذاری هستید، بیایید دست در دست یکدیگر برای فردای بهتر تلاش کنیم.

 

آنچه در کلینیک سرمایه انتظار شما را می‌کشد

کلینیک سرمایه در سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را آغاز کرد. در طول سال‌های کمی که از تولد کلینیک سرمایه سپری شده است، دوستان زیادی به جمع ما پیوسته‌اند. دوستانی که هرکدام از آن‌ها سرمایه‌های گران‌بهایی به‌شمار می‌روند. ما و دوستانمان در کلینیک سرمایه، دور هم جمع شده‌ایم تا راه و رسم سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی را یاد بگیریم. در کلینیک سرمایه مقوله‌ای به نام استاد و شاگردی معنی ندارد. همه ما دانش‌آموزانی هستیم که برای رسیدن به موفقیت، تلاش می‌کنیم آگاهی خود را از مسیر درست ارتقا دهیم. اگر شما هم با این روحیه زندگی می‌کنید، جایتان در کلینیک سرمایه خالی است.

اگر بخواهیم تمام فعالیت‌های کلینیک سرمایه را در یک کلمه خلاصه کنیم، هیچ واژه‌ای به اندازه «آموزش» انتخاب مناسبی نیست. برای حضور در جمع ما، هیچ پیش‌نیازی در کار نیست. همه‌چیز را از ساده‌ترین موضوعات در کنار یکدیگر یاد می‌گیریم تا خود را به سرمایه‌گذاران حرفه‌ای نزدیک کنیم. مجموعه خدمات کلینیک سرمایه عبارت‌اند از:

  • ارائه مقالات آموزشی رایگان مبتدی تا حرفه‌ای برای بازارهای مالی مختلف
  • دوره‌های آموزشی بازارهای مالی از بورس تا ارزهای دیجیتال
  • پاسخ‌گویی به پرسش‌ها و ابهامات سرمایه‌گذاران

 

طعم شیرین کسب درآمد دلاری با کلینیک سرمایه

حقوق شما چقدر است؟ مقدار حقوق ماهانه خود را به دلار محاسبه کرده‌اید؟ مهم نیست فعالیت در بازارهای مالی را به‌عنوان شغل اول یا دوم خود انتخاب ‌کنید؛ مهم این است که با کسب درآمد دلاری از فعالیت در بازارهای مالی بین‌المللی مانند فارکس و ارز دیجیتال، آینده بهتر و روشن‌تری برای خود بسازید.

ما در کلینیک سرمایه تلاش می‌کنیم مسیر را برای گام برداشتن در این راه هموار کنیم. در شرایط سخت اقتصادی که در این سال‌ها همه ما با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنیم، داشتن درآمد دلاری راهی برای تثبیت شرایط مالی است. کلینیک سرمایه بخش چشمگیری از فعالیت‌های خود را با هدف پیشرفت معامله‌گران ایرانی در بازارهای بین‌المللی ترسیم کرده است. شما هم به جمع دوستانه ما بپیوندید.