با کلینیک سرمایه بیشتر آشنا شوید

هدف اصلی ما، در آموزش صحیح به علاقمندان بازارهای مالی خلاصه می شود. وقتی خودمان را به جای شما عزیزان قرار می دهیم، میتوانیم جهان را از زاویه نگاه شما ببینیم و تمام مشکلاتی که در سر راهتان قرار گرفته را عمیق تر درک کنیم. آنچه در کلینیک سرمایه می بینید، حاصل این درک و عشق است. درک و عشقی که به ما کمک میکند هم خودمان رشد کنیم و هم باعث رشد افرادی شویم که مثل ما فکر می کنند و به واسطه این دیدگاه مشترک به ما اعتماد می کنند.

باور ما در کلینیک سرمایه​

همیشه بر این باور قلبی ایمان داشته ایم که برای موفقیت، ابتدا باید خوب آموزش ببینیم. برای همین با خودمان عهد کرده ایم که آموخته های خود را نه بر پایه چیزهایی که دیدیم و شنیدیم، بلکه بر پایه تجربه و دانشی انتقال دهیم که خودمان طی سال ها به سختی و با هزینه های زیاد در بازارهای مالی مخلتف بدست آورده ایم.

این تجربه ها یک درس خیلی مهم به ما داده است :

اینکه همه ی افرادی که وارد بازارهای مالی می شوند شبیه به هم نیستند و هر کدام احساسات، نیاز و درک متفاوتی دارند، به همین خاطر تلاش کرده ایم پایه و اساس منابع آموزشی خود را به شکلی طراحی کنیم که سلیقه های مختلف را پوشش دهد .

چرا این کار را انجام میدهیم؟

اکثریت ما قبول داریم که برای آموزش دیدن در هر حوزه، نیاز به مراجع خارجی داریم. این نیازمندی ها تا حد زیادی به این دلیل است که در دنیای معامله گری، کمتر کسی دانشی که با سعی و تلاش به دست آورده را از طریق اشتراک گذاری محتوا به دیگران منتقل کند .

مسئولیت اجتماعی ما این است که به جای نقد کردن دیگران و یا حاشیه رفتن، خودمان وارد عمل شویم و با تالیف منابع با کیفیت آموزش تحلیل تکنیکال، مدیریت سرمایه، طراحی سیستم های معاملاتی و چیدن استراتژی با هدف انتقال دانش، کیفیت محتوای این حوزه را چند قدم جلوتر ببریم. برای رسیدن به این هدف بزرگ و ارزشمند، فراز و نشیب های زیادی در انتظار ما خواهد بود و در این راه نیاز به حمایت شما عزیزان داریم، حمایت کسانی که دوست دارند مثل ما در کنار رشد فردی، ارزش های زیادی به محتوای فارسی اضافه کنند و الهام بخش حوزه ی معامله گری باشند.

محسن بابائی – بنیانگذار کلینیک سرمایه