معامله کردن در بازارهای مالی اصلاً کار ساده‌ای نیست. فشار و استرسی که خیلی از مواقع معامله‌گران تحمل می‌کنند، بسیار بیشتر از مشاغل دیگر است. در چنین شرایطی، باید تا حد امکان، ریسک سرمایه‌گذاری را کاهش دهید. برخی از صرافی‌ها برای کمک به معامله‌گران تازه‌کار، پلتفرم دمو را در نظر گرفته‌اند تا کاربران بتوانند از آن طریق بدون وارد کردن سرمایه، معامله کنند. به این ترتیب، ضمن تمرین می‌توانند خود را برای معاملات اصلی و واقعی آماده کنند. در این مقاله قصد داریم پلتفرم دمو تریدینگ صرافی MEXC را بررسی کنیم. تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

mexc logo
صرافی مکسی
۴
کارمزد صفر برای معاملات اسپات
کپی ترید
نیاز به احراز هویت
ثبت‌نام به همراه تخفیف کارمزد
آنچه در این مقاله می‌خوانید...

راهنمای دمو تریدینگ صرافی MEXC

پیش از هر چیز، برای دسترسی به پلتفرم دمو تریدینگ صرافی MEXC، باید در آن ثبت نام کنید. در مقاله آموزش صرافی MEXC مفصل این صرافی و نحوه ثبت نام در آن را نقد و بررسی کردیم؛ بنابراین، برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌کنیم به آن مقاله مراجعه کنید. شایان ذکر است پلتفرم دمو تریدینگ صرافی مکس برای معاملات فیوچرز در نظر گرفته شده است.

حساب دمو در mexc

بعد از ورود به حساب کاربری، از منوی Futures در بالای صفحه اصلی، گزینه Copy Trading را انتخاب کنید. به این ترتیب، وارد صفحه معاملات دمو صرافی MEXC خواهید شد.

انتخاب ارز مورد نظر برای دمو ترید در صرافی مکسی

ابتدا باید درخواست دریافت ارز دیجیتال مجازی در حساب کاربری خود را ثبت کنید. در سمت راست، صفحه معامله و زیر پنل ثبت سفارش، بخش‌ Wallet وجود دارد. در کنار این بخش، روی فلش کنار USDT کلیک کنید. منوی کشویی باز می‌شود. سه گزینه USDT، BTC و ETH به نمایش درمی‌آید. یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

دریافت پول مجازی برای معاملات دمو در صرافی مکس

سپس گزینه Receive Demo Coins را انتخاب کنید.

انتخاب تعداد ارز مورد نظر برای demo trading در صرافی mexc global

به این ترتیب، پنجره‌ای باز می‌شود. باید درخواست خود را برای دریافت تعداد ارز دیجیتال مدنظرتان ثبت کنید. سقف تعداد ارزهای دیجیتال مجازی که در اختیار شما قرار می‌گیرند، عبارت‌اند از:

  • بیت کوین: ۱۰ BTC
  • اتریوم: ۱۰ ETH
  • تتر: ۵۰ هزار USDT

در کادر Quantity تعداد ارزهای دیجیتال را وارد کنید. بعد از آن، گزینه Confirm را انتخاب کنید. بلافاصله موجودی حساب کاربری شما با تعداد ارز دیجیتال تعیین‌شده شارژ می‌شود. حال می‌توانید سفارش خود را در معاملات فیوچرز صرافی MEXC ثبت کنید. فراموش نکنید موجودی ارز دیجیتال و همچنین سود و زیان در معاملات دمو تریدینگ کاملاً مجازی است و نمی‌توانید موجودی را برداشت کنید.

جزئیات مربوط به ثبت سفارش در معاملات فیوچرز صرافی مکس را در مقاله آموزش صرافی MEXC به طور مفصل بررسی کردیم که پیشنهاد می‌کنیم به آن مقاله مراجعه کنید.

به این ترتیب، می‌توانید قبل از انجام معاملات واقعی در صرافی مکس، از طریق پلتفرم دمو تریدینگ آن، تمرین کنید. زمانی که در این زمینه تسلط کافی پیدا کردید، می‌توانید وارد پلتفرم معاملات فیوچرز صرافی شوید و به معامله‌گری بپردازید.