صرافی کوکوین یکی از معروف‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال در دنیا به شمار می‌رود که کاربران زیادی از آن استفاده می‌کنند. در مقاله‌های مختلفی که در خصوص این صرافی در کلینیک سرمایه منتشر کردیم، آموزش نحوه کار کردن با بخش‌های مختلف آن را به شما عزیزان ارائه کردیم. در این مقاله قصد داریم به یکی از سؤالات مهم شما در خصوص نحوه حذف اکانت کوکوین پاسخ دهیم. در ادامه با ما همراه باشید آموزش حذف حساب کوکوین را به صورت قدم به قدم مرور کنیم.

bingx logo
صرافی BingX (بهترین جایگزین کوکوین)
۵
دسترسی به بازار کریپتو و فارکس
اتصال به تریدینگ ویو و متاتریدر ۵
امکان احراز هویت برای ایرانیان
ثبت‌نام به همراه تخفیف کارمزد
آنچه در این مقاله می‌خوانید...

آموزش حذف اکانت کوکوین

برای حذف اکانت کوکوین باید چند گام ساده را پشت سر بگذارید که در اینجا به ترتیب بررسی می‌کنیم.

آموزش حذف اکانت کوکوین
  • وارد حساب کاربری خود شود. سپس در پروفایل شخصی‌تان تب Security Settings را انتخاب کنید.
  • در پایین صفحه بخشی تحت عنوان Delete Account وجود دارد. در سمت راست این بخش روی گزینه Delete کلیک کنید.پاک کردن اکانت kucoin
  • به این ترتیب صفحه جدیدی باز می‌شود. کادری در این صفحه وجود دارد که به طور تفصیلی توضیح می‌دهد در صورت حذف اکانت در کوکوین، چه اتفاقاتی رخ می‌دهد. به طور کلی تمام داده‌ها و اطلاعات مربوط به حساب کاربری شما از دسترس‌تان خارج می‌گردد. بنابراین امکان ورود مجدد به حساب کاربری را نخواهید داشت.

کادر دیگری در این صفحه وجود دارد که از شما درباره دلیل حذف اکانت کوکوین، سؤال می‌پرسد. با توجه به گزینه‌های موجود یکی از موارد را انتخاب کنید. جمله دیگری در زیر این کادر قرار دارد. تیک کنار آن را فعال کنید.

در سمت راست صفحه موجودی فعلی حساب کوکوین شما بر حسب تتر به نمایش در می‌آید. توجه داشته باشید که قبل از حذف اکانت حتما موجودی حساب خود را صفر کنید. در غیر این صورت دیگر دسترسی به آن نخواهید داشت. در پایین این بخش روی گزینه Delete کلیک کنید.

در نهایت در پایین صفحه گزینه Delete Account را انتخاب کنید. به این ترتیب حساب کاربری شما در صرافی kucoin برای همیشه حذف می‌گردد.