اطلاع از لیست شدن ارزهای جدید در صرافی‌های بزرگ موضوع مهمی است. به تجربه ثابت شده است که وقتی یک رمز ارز در صرافی معتبری مانند کوکوین لیست می‌شود، رشد قیمت خوبی را تجربه می‌کند. در همین راستا تصمیم گرفتیم که آموزش نحوه اطلاع از لیست شدن ارزهای جدید در کوکوین را برای شما آماده کنیم.

نحوه اطلاع از لیست شدن ارزهای جدید در کوکوین کار چندان پیچیده‌ای نیست. به طور کلی چند راه در این گونه موارد پیش روی شما قرار دارد که در این جا یک به یک آن‌ها را توضیح می‌دهیم. در صورتی که با صرافی کوکوین آشنایی کاملی ندارید پیشنهاد می کنیم مقاله صرافی kucoin که بصورت کامل، جامع و ویدیویی توسط تیم کلینیک سرمایه برای شما آماده شده است را حتما مشاهده کنید.

bingx logo
صرافی BingX (بهترین جایگزین کوکوین)
۵
دسترسی به بازار کریپتو و فارکس
اتصال به تریدینگ ویو و متاتریدر ۵
امکان احراز هویت برای ایرانیان
ثبت‌نام به همراه تخفیف کارمزد

۱. بخش Token Listing صرافی کوکوین

در صفحه اخبار صرافی کوکوین بخش‌های مختلفی برای اطلاع رسانی در اختیار کاربران آن قرار دارد. یکی از این بخش‌ها مربوط به Token Listing است. در این صفحه کلیه ارزهای دیجیتالی که به صرافی کوکوین افزوده می‌شوند، قابل مشاهده هستند. برای هر یک از آن‌ها نیز یک خبر جداگانه منتشر می‌شود که در آن تاریخ و ساعت دقیق اضافه شدن رمز ارز را به لیست معاملات کوکوین نشان می‌دهد.

بخش Token Listing صرافی کوکوین

برای نحوه اطلاع از لیست شدن ارزهای جدید در کوکوین می‌توانید به صفحه Token Listing مراجعه کنید.

۲. بخش New Cryptocurrencies صرافی کوکوین

در سایت رسمی صرافی کوکوین، بخش دیگری برای رصد ارزهای دیجیتالی که به تازگی در لیست معاملات آن قرار گرفته است، وجود دارد. این صفحه تحت عنوان New Cryptocurrencies نام‌گذاری شده است. در قالب آن ارزهای دیجیتالی که به تازگی به کوکوین افزوده شدند، به همراه قیمت لحظه‌ای و تغییرات قیمت آن‌ها در طول ۲۴ ساعت اخیر قابل مشاهده است.

بخش New Cryptocurrencies صرافی کوکوین

در این صفحه به ترتیب از آخرین رمز ارزهای لیست شده به عقب قابل مشاهده است. برای نحوه اطلاع از لیست شدن ارزهای جدید در کوکوین می‌توانید به صفحه New Cryptocurrencies مراجعه کنید.

۳. عضو شدن در شبکه‌های اجتماعی صرافی کوکوین

در ادامه بحث نحوه اطلاع از لیست شدن ارزهای جدید در کوکوین نوبت به معرفی یک روش ساده می‌رسد. کوکوین اطلاعیه‌های مربوط به لیست کردن رمز ارزهای جدید را بلافاصله در شبکه‌های اجتماعی و کانال‌های اطلاع‌رسانی خود منتشر می‌کند.

عضو شدن در شبکه‌های اجتماعی صرافی کوکوی

در همین راستا برای اطلاع از این موضوع می‌توانید توییتر، اینستاگرام یا تلگرام صرافی کوکوین را دنبال کنید. آدرس شبکه‌های اجتماعی صرافی کوکوین در سایت رسمی آن درج شده است.

۴. سایت Coinmarketcal

یکی از سایت‌های مرجع که در بحث نحوه اطلاع از لیست شدن ارزهای جدید در کوکوین و سایر صرافی‌های معتبر قابل استفاده است، Coinmarketcal نام دارد. این سایت رویدادهای مهم خبری در موضوعات مختلف مربوط به رمزارزها را در کوتاه‌ترین زمان ممکن پوشش می‌دهد. در همین راستا می‌توانید به بخش Upcoming Events در این سایت مراجعه کنید.

سایت Coinmarketcal

در این بخش تعدادی فیلتر در بالای صفحه به نمایش در می‌آید. از بخش Exchande نام صرافی Kucoin را انتخاب کنید. به این ترتیب در نتایج جستجو، جدیدترین رویدادهای صرافی کوکوین برای شما به نمایش در می‌آید و می‌توانید از توکن‌های جدید لیست شده در آن اطلاع پیدا کنید.

۵. سایت Cryptocurrency Alerting

سایت مرجع دیگری نیز در زمینه نحوه اطلاع از لیست شدن ارزهای جدید در کوکوین و سایر صرافی‌ها به نام Cryptocurrency Alerting وجود دارد.

سایت Cryptocurrency Alerting

در این سایت با وارد کردن نشانی ایمیل خود و انتخاب نام صرافی کوکوین، بعد از لیست شدن هر رمز ارز در این صرافی، یک پیام به ایمیل شما ارسال می‌گردد. این قابلیت را برای تمام صرافی‌های مطرح بازار رمزارزها می‌توان مورد استفاده قرار داد.