مشاهده تاریخچه تراکنش‌ها در صرافی از جنبه‌های مختلفی برای تریدرها حائز اهمیت است. در همین راستا تصمیم گرفتیم که آموزش مشاهده تاریخچه تراکنش ها در کوکوین را برای شما عزیزان آماده کنیم. برای مشاهده تاریخچه تراکنش‌ها در صرافی کوکوین کار چندان دشواری پیش رو ندارید.

در صورتی که با صرافی کوکوین آشنایی کاملی ندارید پیشنهاد می کنیم آموزش صرافی کوکوین که بصورت کامل، جامع و ویدیویی توسط تیم کلینیک سرمایه برای شما آماده شده است را حتما مشاهده کنید.

bingx logo
صرافی BingX (بهترین جایگزین کوکوین)
۵
دسترسی به بازار کریپتو و فارکس
اتصال به تریدینگ ویو و متاتریدر ۵
امکان احراز هویت برای ایرانیان
ثبت‌نام به همراه تخفیف کارمزد

فقط کافیست که مراحل زیر را یک به یک پشت سر بگذارید:

۱. وارد حساب کاربری خود در صرافی کوکوین شوید.

مشاهده تاریخچه تراکنش ها در کوکوین

۲. از منوی بالای صفحه روی گزینه Orders کلیک کنید.

مشاهده تاریخچه تراکنش ها در کوکوین

۳. در ادامه از منوی کشویی باز شده، روی یکی از گزینه‌های Spot Orders، Margin Orders یا Contract Orders کلیک کنید. همان طور که می‌دانید، بخش‌های معاملاتی مختلف در صرافی کوکوین وجود دارد که می‌توانید با انتخاب هر یک از گزینه‌های بالا، سوابق تراکنش‌های خود را در همان بخش مشاهده کنید. در این جا ما گزینه Spot Orders را انتخاب می‌کنیم.

مشاهده تاریخچه تراکنش ها در کوکوین

۴. صفحه جدیدی برای شما باز می‌شود که در آن تاریخچه تراکنش‌ها را می‌توانید یک به یک مشاهده کنید. لازم به ذکر است که ابزارهای فیلتر خوبی نیز در این بخش در اختیار شما قرار دارد که می‌توانید از آن‌ها برای دستیابی به نتایج مد نظر استفاده کنید:

  • Time: بازه زمانی مورد نظر برای نمایش تراکنش‌ها
  • Pair: جفت ارز معاملاتی مد نظر
  • Side: تراکنش‌های خرید یا فروش
  • Type: انتخاب نوع سفارش‌گذاری در معاملات اسپات

۵. با استفاده از فیلترهای فوق نتایج تاریخچه تراکنش‌ها در صفحه برای شما با ذکر جزئیات به نمایش در می‌آید.

مشاهده تاریخچه تراکنش ها در کوکوین

۶. در قسمت بالا سمت راست صفحه گزینه‌ای تحت عنوان Export CSV نیز گنجانده شده است که می‌توانید به کمک آن نتایج به دست آمده را دانلود کنید و برای خود ذخیره داشته باشید.