صرافی‌ها برای تشویق کاربران خود به دعوت از دوستان و آشنایانشان برای استفاده از خدمات آن‌ها، تدابیر مختلفی را در نظر می‌گیرند. یکی از این تدابیر، کد رفرال یا معرف است. به محض ثبت نام هر کاربر در صرافی، یک کد معرف اختصاصی در اختیار او قرار می‌گیرد. در صورتی که دیگران در زمان ثبت نام این کد معرف را وارد کنند، کاربر به عنوان معرف از پاداش بهره‌مند می‌شود. کاربران زیادی این سؤال را مطرح کرده‌اند که کد معرف در کوکوین کجاست؟

در صورتی که با صرافی کوکوین آشنایی کاملی ندارید پیشنهاد می کنیم آموزش صرافی کوکوین که بصورت کامل، جامع و ویدیویی توسط تیم کلینیک سرمایه برای شما آماده شده است را حتما مشاهده کنید.

bingx logo
صرافی BingX (بهترین جایگزین کوکوین)
۵
دسترسی به بازار کریپتو و فارکس
اتصال به تریدینگ ویو و متاتریدر ۵
امکان احراز هویت برای ایرانیان
ثبت‌نام به همراه تخفیف کارمزد

برای دسترسی به کد معرف اختصاصی خود در کوکوین باید مراحل زیر را طی کنید:

نحوه دسترسی به کد معرف در صرافی کوکوین

۱. وارد حساب کاربری خود در صرافی کوکوین شوید.

۲. به بخش مربوط به پروفایل اختصاصی خود مراجعه کنید.

۳. در منوی اختصاصی پروفایل خود روی گزینه Invite Friends کلیک کنید.

۴. به این ترتیب وارد یک صفحه جدید می‌شوید. در این صفحه کد معرف شما در پایین صفحه و مقابل عبارت Reffral Code به نمایش در می‌آید.

نحوه دسترسی به کد معرف در صرافی کوکوین

۵. همچنین گزینه‌ای تحت عنوان Share وجود دارد که به کمک آن می‌توانید کار اشتراک گذاری کد رفرال را در شبکه‌های اجتماعی مختلف انجام دهید.

۶. در صورتی که روی گزینه Face to Face Invitation کلیک کنید نیز QR کد مربوط به کد رفرال شما در صفحه به نمایش در می‌آید.

۷. در این صفحه همچنین می‌توانید آمار مربوط به کسانی که با استفاده از کد معرف شما در صرافی کوکوین ثبت نام کرده‌اند را مشاهده نمایید. همچنین تعداد توکن KCS که به عنوان پاداش در اختیار شما قرار گرفته است نیز به نمایش در می‌آید. همان طو که می‌دانید این توکن به عنوان رمز ارز اختصاصی صرافی کوکوین شناخته می‌شود و با استفاده از آن می‌توانید در پرداخت کارمزدهای معاملاتی خود تخفیف بگیرید.