آموزش کپی ترید در صرافی bingx به‌صورت تصویری

آموزش صرافی
کپی ترید در صرافی bingx

BingX به‌دلیل ارائه پلتفرم کپی تریدینگ، در جمع بهترین صرافی‌های خارجی برای ایرانی‌ها قرار دارد. بسیاری از تریدرهای ایرانی برای استفاده از پلتفرم کپی ترید در صرافی bingx ثبت نام می‌کنند. کپی تریدینگ در وهله اول به سرمایه‌گذاران مبتدی، که با تحلیل تکنیکال آشنایی چندانی ندارند، کمک می‌کند تا سبد معاملات خود را بر اساس تریدرهای حرفه‌ای تنظیم کنند. معامله‌گران حرفه‌ای نیز با فعالیت در پلتفرم کپی ترید، فرصت کسب درآمد بیشتر را به دست می‌آورند. فرقی نمی‌کند که شما جزء کدام دسته از معامله‌گران هستید، در این مطلب آموزش کپی تریدینگ در bingx را آماده کرده‌ایم. تا پایان با ما همراه باشید.

bingx logo
صرافی بینگ ایکس
۴.۸
دسترسی به بازار کریپتو و فارکس
اتصال به تریدینگ ویو و متاتریدر ۵
پشتیبانی فارسی
ثبت‌نام به همراه تخفیف کارمزد

نحوه دسترسی به بخش کپی ترید  در صرافی bingx (اپلیکیشن موبایل)

با توجه به اینکه بسیاری از کاربران با اپلیکیشن صرافی bingx کار می‌کنند، ما هم در این مطلب آموزش کپی تریدینگ را بر اساس نرم‌افزار موبایل این صرافی پی می‌گیریم. در گام اول، باید در بینگ ایکس حساب کاربری ایجاد کنید. خوشبختانه، برای استفاده از این صرافی به احراز هویت نیازی نیست. نحوه ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را می‌توانید در مقاله آموزش صرافی bingx مشاهده کنید. بعد از ورود به حساب کاربری در اپلیکیشن موبایل bingx، از منوی پایین صفحه اصلی، گزینه Copy Trading را انتخاب کنید.

آموزش کپی ترید در bingx

به این ترتیب، وارد صفحه کپی ترید صرافی bingx می‌شوید. بخش کپی ترید بینگ ایکس برای معاملات اسپات و فیوچرز در دسترس شماست. البته باید تأکید کنیم که عمده معاملات کپی ترید در بینگ ایکس مربوط به بخش فیوچرز است. به همین دلیل، bingx را می‌توان بهترین صرافی فیوچرز برای ایرانی‌ها به شمار آورد. در قسمت بالای صفحه دو تب Futures و Spot Grid وجود دارد که باید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

آموزش کپی تریدینگ در صرافی bingx

جزئیات مربوط به هر دو بخش تقریباً شبیه به یکدیگر است. ما آموزش را بر اساس بخش Futures پی می‌گیریم. در بخش Trending Traders فهرست تریدرهای حرفه‌ای، که در کسب سود ظرف سی روز اخیر بهترین عملکرد را داشته‌اند، به نمایش درمی‌آید. بخش Conservative Traders نیز مربوط به تریدرهای حرفه‌ای است که ظرف ۱۸۰ روز اخیر، عملکرد پایدار به‌همراه کسب سود مطمئن داشته‌اند. Rising Stars نیز مربوط به تریدرهایی است که در یک هفته اخیر، عملکرد روبه‌رشدی از خود به‌جای گذاشته‌اند.

درنهایت، در پایین صفحه، بخش All Traders وجود دارد که تمام تریدرهای حرفه‌ای فعال پلتفرم کپی ترید در صرافی bingx را می‌توانید از طریق آن مشاهده کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب تریدر حرفه‌ای از این بخش استفاده کنید. در ادامه، نحوه انتخاب تریدر مناسب برای کپی تریدینگ را توضیح می‌دهیم.

نحوه دسترسی به بخش کپی ترید  در صرافی bingx (وب)

در نسخه وب صرافی بینگ ایکس نیز باید مسیر مشابهی را پشت سر بگذارید. ابتدا لازم است وارد حساب کاربری خود شوید. از منوی صفحه اصلی سایت BingX گزینه Copy Trading را انتخاب کنید.

آموزش کپی تریدینگ صرافی بینگ ایکس

به این ترتیب، وارد صفحه اختصاصی کپی تریدینگ در صرافی BingX می‌شوید. پلتفرم کپی تریدینگ صرافی بینگ ایکس در دو بخش زیر در دسترس است:

 • اسپات گرید تریدر (Spot Grid Trader)
 • فیوچرز تریدر (Futures Trader)
فعال کردن حساب کپی ترید صرافی bingx

با انتخاب هریک از دو تب مذکور، فهرستی از بهترین تریدرهای حرفه‌ای در هریک از آن بازارها به نمایش درمی‌آیند. ابزارهای فیلتر برای جست‌وجو بین تریدرها نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد. به کمک این ابزار می‌توانید بهترین تریدرها با شرایط مدنظر خود را بیابید. به این ترتیب، می‌توانید معاملات خود را بر اساس سبد سرمایه‌گذاری آن‌ها تنظیم کنید. در ادامه، بیشتر درباره این موضوع بحث می‌کنیم.

آموزش کپی ترید در صرافی bingx ویژه کپی‌کنندگان

تا اینجا با نحوه دسترسی به پلتفرم کپی ترید در صرافی bingx آشنا شدیم. در ادامه، نوبت به آموزش کپی ترید در bingx برای کپی‌کنندگان می‌رسد. این بخش از مقاله را در چند بخش به‌صورت تفکیک‌شده ارائه می‌کنیم تا دنبال کردن آن برای شما عزیزان آسان‌تر باشد.

نحوه انتخاب تریدر حرفه‌ای برای کپی ترید

مهم‌ترین مرحله آموزش کپی تریدینگ bingx مربوط به نحوه انتخاب تریدر حرفه‌ای است. تعداد افرادی که به‌عنوان تریدر می‌توانید معاملاتشان را کپی کنید، بسیار زیاد است. به همین دلیل، باید با دقت زیاد بین آن‌ها جست‌وجو کنید تا درنهایت، بهترین گزینه را انتخاب کنید. در بخش All Traders از صفحه کپی تریدینگ بینگس ایکس، روی آیکون فیلتر ضربه بزنید.

فیلتر کردن تریدرها در کپی تریدینگ

به این ترتیب، صفحه جدیدی باز می‌شود که مشابه تصویر زیر است.

فیلتر تریدرها در کپی ترید بینگ ایکس

در این بخش ابزارهای فیلتر در اختیارتان قرار می‌گیرد که به کمک آن‌ها می‌توانید بهترین تریدر مدنظر خود را بیابید. در گام اول، باید از بخش Copy Trading Account نوع حساب مدنظر برای کپی ترید را انتخاب کنید. سه گزینه وجود دارد که عبارت‌اند از:

 • BingX Standard Futures
 • BingX Perpetual Futures
 • Binance Futures

صرافی بینگ ایکس بر اساس معیارهای خاصی مانند میزان سودآوری، مدت زمان فعالیت، تعداد دنبال‌کنندگان و…، هریک از تریدرهای حرفه‌ای را در چهار گروه طبقه‌بندی می‌کند. در بخش Account Level باید سطح کاربری تریدر مدنظر خود را از بین سطوح برنز (Bronze)، نقره (Silver)، طلا (Gold)، و الماس (Diamond) انتخاب کنید.

یکی از بخش‌های مهم برای فیلتر کردن تریدرها، Cumulative PnL است. در این بخش، مجموع سود حاصل از فعالیت کپی ترید در صرافی bingx به نمایش درمی‌آید. می‌توانید میزان سود را از ۰ تا بیش از ۲۰۰۰ تتر در این بخش فیلتر کنید.

بخش بعدی مربوط به Account Assets است که به میزان سرمایه تریدر حرفه‌ای در حساب کپی تریدینگ اشاره دارد. در اینجا نیز می‌توانید از بین مقادیر ۰ تا بیش از ۱۰ هزار تتر سرمایه تریدر مدنظر خود را فیلتر کنید.

نوبت به بخش Copiers می‌رسد. در این قسمت می‌توانید تعداد کپی‌کنندگان تریدرها را مشخص کنید.

در بخش Cumulative Earning of Copiers نیز می‌توانید مجموع سود دنبال‌کنندگان تریدرها را فیلتر کنید.

شاخص دیگر D30 ROI است که به درصد سودآوری تریدر در یک ماه گذشته اشاره دارد.

عامل مهم بعدی Risk است. برحسب نوع رمزارزهایی که تریدر برای معامله انتخاب می‌کند، بینگ ایکس عدد خاصی را با عنوان ریسک معامله به او اختصاص می‌دهد. بر این اساس، هرچه عدد بزرگ‌تر باشد، ریسک معاملات بیشتر خواهد بود.

شاخص بعدی Win Ratio است. این شاخص درصد معاملات موفق تریدر در مدت زمان فعالیت در بخش کپی ترید صرافی bingx را نشان می‌دهد.

معیار بعدی Average Holding Time است. این شاخص نشان می‌دهد که به‌طور متوسط، تریدر هریک از پوزیشن‌های معاملاتی را برای چه مدت زمانی باز نگه می‌دارد.

آخرین شاخص نیز Trade Days است که به تعداد روزهای فعالیت تریدر در بخش کپی تریدینگ بینگ ایکس اشاره دارد. پیشنهاد می‌کنیم این بخش را روی بیش از سی روز تنظیم کنید.

وقتی شاخص‌های مذکور را روی عدد مدنظر تنظیم کردید، در پایین صفحه روی گزینه OK بزنید. به این ترتیب، فهرست کامل تریدرهایی که شرایط مدنظر شما را دارند، به نمایش درمی‌آید. می‌توانید بین آن‌ها جست‌وجو کنید و بهترین گزینه را برای کپی کردن معاملات خود برگزینید.

نحوه کپی ترید در bingx

با توجه به نکاتی که در بخش قبل اشاره کردیم، می‌توانید تریدر مناسب را در بخش کپی ترید در صرافی bingx پیدا کنید. پس از انتخاب تریدر مدنظر، وارد صفحه اختصاصی مربوط به او می‌شوید که مشابه تصویر زیر است.

دکمه کپی کردن از تریدر در صفحه اختصاصی تریدر

این صفحه در نسخه وب صرافی بینگ ایکس به صورت زیر است.

کپی کردن از معامله گران حرفه ای در صرافی bingx

 

در قسمت بالایی این صفحه می‌توانید اطلاعات مربوط به تریدر، ازجمله زمان آغاز به کار، کشور و تعداد دنبال‌کنندگان او را مشاهده کنید. جزئیات اطلاعات مربوط به معاملات تریدر را می‌توانید در بخش Trading Data مشاهده کنید. شاخص‌هایی که در این بخش ارائه می‌شود، دقیقاً همان مواردی‌اند که در بحث نحوه انتخاب تریدر اشاره کردیم. همچنین در این بخش، نموداری دایره‌ای وجود دارد که اطلاعات مربوط به ارزهای دیجیتال که تریدر معامله کرده است، در آن قابل مشاهده است.

پوزیشن‌های معاملاتی فعلی و قبلی تریدر را نیز می‌توانید در بخش Position مشاهده کنید. در بخش Copiers نیز می‌توانید فهرست دنبال‌کنندگان تریدر را مشاهده کنید. بالای صفحه گزینه Follow وجود دارد که با انتخاب آن می‌توانید تریدر را دنبال کنید. در بخش Current Positions نیز پوزیشن‌های باز فعلی ترید به نمایش در می‌آید.

بررسی معاملات باز کپی تریدر در صرافی bingx

همچنین در تب Trade History نیز فهرست تاریخچه پوزیشن‌های قبلی ترید به نمایش در می‌آیند.

سابقه معاملات کپی تریدر در صرافی بینگ ایکس

برای کپی کردن معاملات تریدر، گزینه Copy Now را از پایین صفحه انتخاب کنید. به این ترتیب، صفحه جدیدی باز می‌شود که مشابه تصویر زیر است.

تنظیمات کپی ترید در صرافی bingx

ابتدا باید از بخش Margin Type نوع مارجین را از بین دو گزینه تتر (USDT) و تتر مجازی (VST) انتخاب کنید. اگر قصد دارید در بخش کپی تریدینگ بینگ ایکس معاملات آزمایشی انجام دهید، VST را انتخاب کنید. به این ترتیب، می‌توانید از دمو صرافی bingx بدون نیاز به سرمایه حقیقی، معامله کردن در بخش کپی تریدینگ را تمرین کنید. اگر قصد دارید با سرمایه حقیقی معامله کنید، باید گزینه USDT را برگزینید.

در بخش Margin، باید میزان مارجین مدنظر برای کپی کردن معاملات را مشخص کنید. در بخش TP/SL می‌توانید حد سود و ضرر پوزیشن‌های معاملاتی خود را تعیین کنید. به این ترتیب، در صورت فعال شدن حد سود یا ضرر شما در هر معامله، حتی اگر معامله‌گر اصلی پوزیشن را نبندد، صرافی به‌طور خودکار سفارش بستن پوزیشن معاملاتی شما را ثبت می‌کند.

بخش Advanced Settings نیز در اختیارتان قرار دارد. در این بخش دو گزینه وجود دارد:

 • Daily Copy Trading Amount: وقتی مجموع پوزیشن‌های بازشده در یک روز به عدد تعیین‌شده در این بخش برسد، هیچ سفارش جدید کپی ترید برایتان ثبت نمی‌شود.
 • Max Open Position Principal: پس از اینکه مجموع موجودی شما به مقدار تعیین‌شده در این بخش برسد، هیچ سفارش کپی ترید جدیدی ثبت نخواهد شد.

بعد از تکمیل اطلاعات یادشده، کافی است روی گزینه Copy کلیک کنید. اگر تریدر در حال حاضر پوزیشن باز داشته باشد، اپلیکیشن بینگ ایکس از شما می‌پرسد که آن پوزیشن‌ها را برای شما نیز باز کند یا خیر. پیشنهاد می‌کنیم به این سؤال جواب منفی بدهید.

در نسخه وب اپلیکیشن نیز باید دقیقا مراحل فوق را پشت سر بگذارید. در اینجا می‌توانید تصویر مربوط به صفحه کپی ترید معاملات در نسخه وب صرافی بینگ ایکس را نیز مشاهده کنید.

مشاهده تاریخچه کپی تریدینگ در bingx

می‌توانید تاریخچه فعالیت کپی ترید در صرافی bingx را نیز مشاهده کنید. برای این منظور، در بالای صفحه کپی تریدینگ گزینه My Trades را انتخاب کنید.

مشاهده پرتفو کپی تریدینگ در صرافی bingx

به این ترتیب، وارد صفحه جدیدی مشابه تصویر زیر می‌شوید.

مشاهده افراد کپی شده در کپی تریدینگ صرافی bingx

در این صفحه، میزان سود روزانه (Today’s Earnings)، سود کل (Total Profit) و پوزیشن‌های معاملاتی باز (Current Orders) را مشاهده می‌کنید. همچنین در این صفحه، فهرست تریدرهایی که معاملاتشان را کپی می‌کنید، قابل مشاهده‌اند. در کنار نام هر تریدر، گزینه View Details وجود دارد. با انتخاب این گزینه وارد صفحه جدیدی می‌شوید.

نحوه لغو کپی ترید در صرافی بینگ ایکس

برای لغو کپی ترید می‌توانید روی گزینه Stop Copying در این صفحه کلیک کنید.

لغو کپی ترید در بینگ ایکس

آموزش کپی ترید در صرافی bingx ویژه معامله‌گران حرفه‌ای

در این بخش از آموزش کپی ترید در صرافی BingX به سراغ معامله‌گران حرفه‌ای می‌رویم. اگر معامله‌گری هستید که می‌خواهید سبد سرمایه‌گذاری خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، این بخش را بادقت مطالعه کنید. پیش‌نیازهای فعالیت به‌عنوان تریدر در بخش کپی تریدینگ صرافی BingX عبارت‌اند از:

 • احراز هویت در صرافی
 • موجودی بیش از پنجاه دلار در حساب کاربری

برای این کار، ابتدا به حساب کاربری خود در صرافی بینگ ایکس وارد شوید. سپس از منوی صفحه اصلی وارد صفحه اختصاصی معاملات Copy Trading شوید. در این صفحه، گزینه Apply to be a Trader را انتخاب کنید. وارد صفحه جدیدی خواهید شد.

چگونه در صرافی bingx کپی تریدر شویم؟

در این صفحه از شما درخواست می‌شود اطلاعات زیر را وارد کنید:

 • اسکرین‌شات تریدینگ دیتا معاملات خود در صرافی بینگ ایکس
 • نشانی ایمیل یا آیدی تلگرام
 • آیدی صفحات اجتماعی مانند توییتر، فیسبوک و…
 • اسکرین‌شات تعداد دنبال‌کنندگان صفحات اختصاصی
کپی تریدر شدن در صرافی بینگ ایکس

بیشتر بخوانید: آموزش نحوه اتصال صرافی BingX به تریدینگ ویو

با کلیک روی گزینه Copy Trading Agreement، وارد صفحه جدیدی می‌شوید. قوانین و چارچوب فعالیت در این بخش مفصل ذکر شده است. این بخش را مطالعه کنید. درنهایت، با انتخاب گزینه Submit درخواست خود را برای فعالیت به‌عنوان تریدر در بخش کپی تریدینگ بینگ ایکس ارسال کنید. در ادامه، صرافی درخواست شما را بررسی می‌کند و در صورت تأیید، می‌توانید فعالیت خود را آغاز کنید.

کلام پایانی

در این مطلب به آموزش کپی ترید در صرافی bingx پرداختیم. کپی تریدینگ نوعی شیوه فعالیت در بازار رمزارزهاست که مزایا و معایب خاص خود را دارد. معمولاً آن دسته از معامله‌گران که به‌تازگی فعالیت در بازار رمزارزها را آغاز می‌کنند، کپی ترید را راهی برای کسب سود در نظر می‌گیرند. آیا شما تاکنون با پلتفرم کپی ترید صرافی bingx کار کرده‌اید؟ نظرات خود را در این زمینه با ما در میان بگذارید. همچنین می‌توانید سؤالات خود را درباره کپی ترید بینگ ایکس در کامنت‌ها مطرح کنید. حتماً پاسخ‌گوی سؤالات شما عزیزان خواهیم بود.

سوالات متداول

1بهترین صرافی ارز دیجیتال برای کپی تریدینگ چیست؟

بینگ ایکس در حال حاضر بهترین برنامه صرافی ارز دیجیتال برای کپی ترید است.

2چه میزان از سود معاملات کپی ترید در صرافی bingx به تریدرهای حرفه‌ای می‌رسد؟

بسته به تنظیمات کپی تریدینگ معامله‌گران حرفه‌ای، تا سقف 10 درصد از سود دنبال‌کنندگان به آن‌ها تعلق می‌گیرد.

3آیا امکان کپی کردن معاملات چند تریدر به‌صورت هم‌زمان وجود دارد؟

بله؛ شما می‌توانید هم‌زمان معاملات چند تریدر حرفه‌ای را کپی کنید. این تصمیم از نظر رعایت اصول مدیریت سرمایه نیز هوشمندانه است.

4آیا برای کپی تریدینگ در صرافی بینگ ایکس باید رایانه یا موبایل همواره روشن باشد؟

خیر؛ بعد از فعال کردن کپی ترید از یک تریدر حرفه‌ای، معاملات به‌صورت خودکار روی سرور صرافی BingX اجرا می‌شوند.

5آیا می‌توان هم‌زمان به‌عنوان کپی‌کننده و تریدر حرفه‌ای در بینگ ایکس فعالیت کرد؟

خیر؛ اگر قصد دارید به‌عنوان تریدر حرفه‌ای در بینگ ایکس فعالیت کنید، نباید هم‌زمان معاملات دیگران را کپی کنید.

امتیاز شما به این محتوا

4 / 5. 45

میانگین امتیازات: 4/5
تعداد امتیاز: 45
در بهترین صرافی های ارزدیجیتال با تخفیف کارمزد ثبت نام کنید.

دیدگاه خود را به اشتراک گذارید

حتما نظرت رو برای ما و دیگران بنویس
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • مهران فیروزی

  سلام وقت بخیر. من یه نفرو میخام کوپی ترید کنم، گزینه پوزیشن ریت رو انتخاب میکنم. وقتی کوپی کردم، میرم توی سوابق میبینم روی مارجین کراس بسته شده. به همین دلیل کلی ضرر کردم چون اطلاع نداشتم این داستانش چیه. الان راه کار چیه؟ چرا وقتی پوزیشن ریت انتخاب می‌کنم، میره روی مارجین کراس

  ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   سلام مهران عزیز
   در توضیحات کپی ترید عنوان شده که:
   کپی با استفاده از پوزیشن، بصورت کراس باز میشه و کپی بر اساس مارجین ثابت بصورت ایزوله.

   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ پاسخ
 • محمد تقوی

  سلام قیمت لیکویید شدن در کپی ترید چطور محاسبه میشه

  ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ پاسخ
 • افخمی

  با سلام
  من از یک تریدر کپی کردم تمام معاملاتی که باز کرده بود روی مثبت بسته شده اما حساب من منفی شده
  دلیلش چی هست

  ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ پاسخ
 • امین رضا بلوچ

  سلام ایا میتوان با سرمایه ۱۰ هر فردی را که خواستیم کپی کنیم و کسب سود کنیم ؟

  ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ پاسخ
 • سلام

  سلام
  وقتی چند تا تریدر کپی می کنیم، تقسیم سرمایه مون بین تریدرها چجوری انجام میشه؟ مثلاً وقتی ١٠٠٠ دلار موجودی داریم و اونو به یه تریدری اختصاص دادیم، تریدر بعدی رو که کپی می کنیم اون چجوری از سرما یه مون استفاده میکنه؟

  ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ پاسخ
 • سعید سلیمانی

  سلام آیا برای استفاده از این سایت باید vpn روشن باشه ؟؟؟؟

  ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ پاسخ
 • Ali mo

  ببخشید یه مشکل دیگه هم که داره تتر از قسمت فیوچرز استاندارد رفته تو قسمت کپی ترید و برنمیگرده چیکار باید کنم؟

  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ پاسخ
 • Ali mo

  سلام ببخشید برای کپی ترید داخل قسمت حساب ها ۱۰ تتر از حساب فیوچرز ریختم به کپی تردید. حالا از کپی ترید که کاهش سرمایه میزنم اجازه ۸ تتر میده دلیلش چیه ممنون میشم راهنماییم کنید

  ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ پاسخ
 • عطا اله ندائی

  جناب قشگ پوزیشن باز کرده بود برای من کپی نمیشد
  فرضا براریم کپی میشه ولی مقدار سرمایه ای که درگیر میکنه خیلی خیلی تاچیزه
  خودمون نمیتونیم تنظیم کنیم که برای هر پوزیشن چقدر سرمایه درگیر کنه

  ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   معامله گرهایی که افرادی زیادی ازشون کپی می کنند به دلیل اینکه معاملاتشون میتونه باعث پامپ و دامپ بشه توسط سیستم حجم به مقداری تقسیم میشه بین کپی کننده ها که روی قیمت تاثیرات ناگهانی گذاشته نشه.

   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ پاسخ
 • عطا الله ندائی

  قشنگ دکمه “اکنون کپی کردن ” رو زدم ولی کپی نمیشه

  ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ پاسخ
 • عطا الله ندائی

  سلام
  جناب من یه کانال تریدری رو کپی کردم پوزیشن باز میکنه برای من کپی نمیشه علتش چیه

  ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   سلام عطاالله عزیز
   ایا کاربری که ازش کپی کردید در چند روز اخیر معامله انجام داده ؟
   ایا تنظیمات کپی ترید رو به درستی انجام دادید و مارجین کافی داخل حساب هست؟

   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ پاسخ
 • محمدجواد باجلان

  با عرض سلام و وقت بخیر

  من منظورم این بود که وقتی کپی ترید انجام میدیم تو صرافی بینگ ایکس یه قسمت داره به اسم کوپن یارانه یعنی معنی ش این که سرمایه مون رو تو کپی ترید ضمانت میکنن؟؟جه جور میشه ازش استفاده کرد.ممونم

  ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   سلام محمدجواد عزیز
   خیر هیچ تضمینی برای کپی ترید وجود نداره و موردی که فرمودید جزو بونوس یا هدایای صرافی هست که زمان محدودی داره برای استفاده و شما میتونید از این بونوس ها استفاده کنید.

   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ پاسخ
 • محمدجوادباجلان

  سلام وقت تون به خیر باشه

  خواستن از تون بپرسم تو صرافی بینگ ایکس امکان تضمین و بیمه سرمایه ای که میزاریم وجود داره یا نه ..وا اگه وجود داره به چه صورت هست..ممنونم

  ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   سلام محمدجواد عزیز
   تمامی دارایی های کاربران در صرافی bingx تضمین شده است ( ۱۰۰% Proof of Reserves )
   اطلاعات مالی این صرافی توسط حسابرسان معتبر تایید میشه.
   لینک صفحه :
   https://bingx.com/en-us/balance-reserve/

   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ پاسخ
 • موسی خاوری

  سلام خسته نباشید من تو صرافی بینگ ایکس تو بخش کپی ترید ۱۰ تتر یک تریدر رو کپی کردم با ریسک یک درصد هرروز بالای ۵پوزیشن باز میکنه همراه با سودمیخوام بدونم این سودیکه این تریدر میکنه واسه من کی واریز میشه مثلابعدیک ماه یا روزانه واریز میشه توحسابم چون حسابم نه کم میشه ونه زیاد همون ۱۰ تتر مونده

  ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ پاسخ
 • محمد مهدی

  سلام
  اگه اون تریدر هایی ک جلو اسمشون نوشته ((فیوچرز بایننس)) رو کپی کنیم مشکلی پیش نمیاد برا برداشت سود(برداشت با صرافی های ایرانی)؟!

  آخه صرافی بایننس ایران رو تحریم کرده!!
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   سلام محمد مهدی عزیز
   خیر مشکلی از این بابت نیست و اطلاعات از طریق api ارسال و دریافت میشه و شما فقط با صرافی bingx کار می کنید.

   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ پاسخ
 • نصرت ابدالی

  با سلام
  نه جناب برای تریدرهایی که بالاشون نوشته بایننس، فقط درصدی از پولی که تو مارجین مینویسی برمیداره ولی اونایی که نوشته استاندار همون مقداری که مینویسی رو بر میداره

  ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ پاسخ
 • نصرت ابدالی

  با سلام
  چطور میشه از بعضی از تریدر ها که تو قسمت copy trading account شون نوشته bainance1 futures کپی کرد. البته میدونم مثل استاندارد هست ولی مبلغی که مثلا میذارم ۱۰ دلار. تقسیم میکنه و مثلا .۰۰۱ دلار میذاره

  ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   سلام نصرت عزیز
   کپی کردن در بینگ ایکس برای تمامی حساب ها به یک صورت انجام میشه. اما زمانی که معامله گری ترند میشه و تعداد افراد زیادی از اون شخص کپی می کنند سیستم بصورت خودکار برای اینکه در قیمت ها دستکاری ایجاد نشه حجم معاملات رو نسبت به عرضه و تقاضای بازار تنظیم میکنه تا باعث پامپ یا دامپ شدید نشه در نتیجه دلیل اینکه شما ۱۰ دلار قرار دادید و حجم کمتری باز شده همین هست.

   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ پاسخ
 • امین رضا بلوچ

  سلام بنده میخواستم تریدر هایی را کپی کنم که با سرمایه ۱۰ دلار ترید میکنند چون بنده میخواهم سرمایه ۱۰ دلار وارد کنم اگه میشه راهنمایی کنید چون ۹۹ درصد تریدر ها با سرمایه ۱۰۰ دلار ترید میکنند ؟

  ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   سلام امین رضا عزیز
   شما هر سرمایه ای قرار بدید طبق همون معاملات برای شما باز میشه. حتما نیازی نیست که ۱۰۰ دلار باشه این کاملا دست شماست.

   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ پاسخ
 • ایثار

  من ثبتنام کردم و با صد تتر هفت تا تریدر رو کپی کردم اما تریدرها خیلی کم کار میکنن و هر روزی یک پوزیشن باز میکنن یا اصلا در طول یک روز پوزیشنی باز نمیکنن.!!!
  در حالی که همون تریدرها روی vst در روز چند نا پوزیشن باز میکنن !
  دلیلش چی هست؟

  ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   سلام ایثار عزیز
   این مورد بستگی داره به شرایط بازار، روزهای که بازار نوسانات بیشتری داره تعداد معاملات یک تریدر هم افزایش پیدا میکنه ولی زمانی که بازار نوساناتش کم میشه و رنج میشه همه ترجیح میدن صبر کنن تا بازار مجدد وارد یک روند بشه .

   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ پاسخ
 • مرتضی

  سلام برای خرید رمز ارز از صرافی ، خرید از نوع همتا به همتا ، چه طور دقیقا انجام میشه ،،و اینکه نمیشه از خود صرافی مستقیم خرید کرد

  ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   سلام مرتضی عزیز
   امکان استفاده از بخش خرید مستقیم و یا P2P برای افرادی که در داخل ایران هستن امکانپذیر نیست. استفاده از این روش ها نیازمند وریفای و همچنین داشتن حساب بانکی خارجی و یا کارت اعتباری بین المللی هست.

   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ پاسخ
 • محمد

  سلام حالت vst copy traiding در صرافی بینگ ایکس چیه من برا یکی از تریدرا رو فعال کردم چطور میشه غیر فعال کرد ممنون

  ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   سلام محمد عزیز
   یعنی شما با پول مجازی (دمو) صرافی بینگ ایکس از معاملات اون شخص کپی کردید.
   قسمت “مشاهده وضعیت پرتفوی کپی تریدینگ در صرافی BingX” در همین مقاله رو مطالعه کنید.

   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ پاسخ
   • حیدر علی

    سلام خسته نباشید من هرکاری میکنم و تمام کارای شمارو انجام دادم ولی اون هر تریدی ک میکنه برا من سود نمیاد چرا یعنی اصلا برا من اضافه نمیشه چرا؟؟

    ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ پاسخ
    • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

     سلام حیدر عزیز
     دوتا مورد هست که باید بررسی کنید:
     ۱- ایا مارجین کافی برای کپی از معاملات اون شخص دارید؟ تنظیمات رو به درستی انجام دادید؟
     ۲- ایا معامله گر مورد نظر معامله رو بسته یا نه؟ تا زمانی که معامله بسته نشه سود و زیان به حساب اضافه نمیشه.

     ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ پاسخ
 • وحید

  سلام من کپی ترید زدم ولی اون شخص معاملاتش ایزوله است ولی مال من کراس باز میکنه
  چیکار کنم؟

  ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ پاسخ
 • حسن

  سلام
  میخواسم بدونم که معامله گر دسترسی به پول مارو داره یا نه؟یعنی یه روز پول درگیرشده در فیوچرز همه رو برداره جیم شه؟

  ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   سلام حسن عزیز
   خیر معامله گر هیچ دسترسی به پول سرمایه گذارها نداره و صرفا هر معامله ای که باز میکنه روی حساب شما کپی میشه.

   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ پاسخ
 • Carbon

  سلام چطور ینفرو باید وصل کنیم به خودمون که ترید هاش کپی ما بشه

  ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   سلام دوست عزیز
   اون شخص باید در صرافی Bingx حساب خودش رو به عنوان معامله گر معرفی کنه، در صورتی که حساب شخص یک سری موارد رو داشته باشه و تایید بشه این امکان فراهم میشه تا شما از اون حساب کپی کنید.
   در صورتی که شخص مورد نظرتون امکان حضور نداشت می تونید از معامله گرهایی که در بخش کپی تریدینگ هستن کپی کنید.

   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ پاسخ
 • حمید

  سلام وقت بخیر. میخاستم بدونم همزمان میشه از ۲ نفر کپی ترید کرد یا نه؟ و اینکه جایی هست ببینم از چه کسی کپی ترید میکنم اگر خاستم لغو کنم ازکجا میشه؟

  ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   سلام حمید عزیز
   بله امکان کپی کردن از چند معامله گر در یک زمان وجود داره.
   از منو بالای صرافی وارد صفحه Copy Trading بشید و روی دکمه My Trades بزنید
   داخل این صفحه افرادی که ازشون کپی کردید نمایش داده میشه و برای اینکه لغو کنید در سمت راست هر تریدر گزینه ی View Details وجود داره که با کلیک کردن روش به صفحه جدیدی منتقل میشید و با کلیک روی دکمه ی Stop Copying میتونید از کپی معاملات رو لغو کنید.

   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ پاسخ
 • فرهاد

  سلام به دوستان و نیز گردانندگان سایت کلینیک سرمایه.
  به زعم بنده همه علاقمندان بهتره با مطالعه و تحقیق در محتوای اینترنت بخصوص یوتیوب خودشون معامله در بازار ارزها را یاد بگیرند و خودشون معامله کنند . وقتی به سوابق معامله
  تعدادی از اینها را نگاه کنید میبینید انچنان هم حرفه ای نیستند و کلی معامله ضرر ده داشتند. حتی بعضی هاشون اصلا حد ضرر نذاشتن…. به نظرم اعتماد نکنید. دروس این بازار ساده هستند و بعد. از اموزش باید وارد بازار بشید ضرر کنید تا تجربه کسب کنید و ایشالاه به سود مستمر خواهید رسید.

  ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   سلام فرهاد عزیز
   قرار نیست همه معامله گرها به سود مستمر برسن و داده ها نشون داده که فقط درصد کمی از معامله گران میتونن در بازار های مالی موفق بشن در نتیجه همه تریدرهایی که بخش کپی تریدینگ صرافی bingx می بینیم موفق نیستن و شاید موفقیت انها مقطی باشه.
   پیشنهاد می کنیم از معامله گرانی که چندین ماه فعالیت دارن و با ریسک منطقی در حال معامله کردن هستن کپی کنید و از معامله گرانی که با اهرم های بالا استفاده می کنند و به تازگی ترند شدند دوری کنید.

   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ پاسخ
  • ساناز

   سلام بنده هم حساب دمو کپی تریدینگ کردم و هم مقداری تتر واریز کردم و از یه تریدر کپی کردم و معامله ظاهرا در جریانه و درصد سودشم نوشته ولی مقدار سودشو صفر نشون میده اصلا تو حساب فیوچر هم نیاورده اونو فقط تو قسمت کپی تریدینگ معامله رو نشون میده الان نمیدونم این معامله واقعا برا من بازه یا نه

   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ پاسخ
 • milad

  سلام خسته نباشید بنده معاملاتی رو کپی کردم و بستن پوزیشن رو هم گزاشتم به عهده معامله گر الان نزدیک به ۳۵ روز هست معاملات رو نبسته و معامله جدیدی هم انجام نداده و حتی سوده ۷۰ درصد هم رسید و الان باز سود به۵ درصد رسیده ایا کاری نمیشه کرد ؟

  ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   سلام میلاد عزیز
   این امکان وجود داره که شما خودتون بصورت دستی معامله ای که کپی شده رو ببندید.
   برای این کار وارد بخش فیوچرز بشید و روی گزینه ی close کلیک کنید.
   همچنین در صورتی که قصد دارید دیگه از معامله گر کپی کنید میتونید وارد بخش Copy Trading بشید و بعد روی گزینه ی My Trades در این بخش امکان قطع کردن کپی ترید برای شما وجود داره.

   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ پاسخ
 • امیررضا

  سلام من برای یک کپی ترید ۲۰۰ تتر تضمین کردم. هیچ پوزیشنی باز نکرده منم توقف کپی ترید زدم ،۲۰۰ تتر هنوز جزو ارزش های حساب فیوچرزم هست ،الان اون ۲۰۰ تترم آزاد نیست که یک کپی ترید جدید انتخاب کنم. لطفا راهنمایی بفرمایید. با تشکر

  ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   سلام امیررضا عزیز
   زمانی که توقف کپی ترید رو میزنید کپی تریدینگ متوقف میشه ولی دارایی شما در همون بخش فیوچرز صرافی باقی میمونه و میتونید از تریدرهای دیگه کپی کنید.
   ایا الان بعد از توقف کپی ترید زمانی که تریدر دیگه ای رو انتخاب می کنید با خطایی روبرو میشید؟

   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ پاسخ
   • امیررضا

    ممنونم از پاسخوگیتون. خیر با خطایی روبه‌رو نمیشم .برای خارج کردن از پخش فیوچرز راهنمایی میکنید

    ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ پاسخ
    • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

     وارد بخش My Assets بشید و بعد روی گزینه ی Transfer کلیک کنید
     در صفحه ای که باز شده در بخش From گزینه ی فیوچرز و در بخش To گزینه ی Fund رو انتخاب کنید.

     ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ پاسخ
 • سعید

  سلام
  در قسمت کپی ترید خود به خود معامله در پلتفرم ما هم انجام میشه یعنی خودش واسمون میخره خودش هم میفروشه یا باید خودمون معامله رو دستی انجام بدیم؟

  ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   سلام سعید عزیز
   طبق تنظیماتی که شما قرار میدید نسبت به مارجین و تعداد پوزیشن، معاملات بصورت خودکار باز و بسته میشه.
   اگر تا حالا از کپی تریدینگ استفاده نکردید میتونید با استفاده توکن VST که مربوط به دمو صرافی bingx هستش کپی ترید انجام بدید تا بیشتر باهاش آشنا بشید.

   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ پاسخ
 • من

  ممنونم از توضیحات
  من برای یک تریدر (از نوع حساب فیوچرز استاندارد)، مارجین ۲ و ماکزیمم مقدار روزانه ۲۰ قرار دادم ولی پویشنی که باز کرده ۰.۶ و ماکزیمم روزانه هم خودش به ۲۲ تغییر کرده. چرا؟

  ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   سلام دوست عزیز
   لطفا اطلاعات پوزیشنی که معامله گر هم باز کرده رو بفرمایید تا بتونیم بررسی کنیم.

   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ پاسخ
  • مهدی غفاری

   سلام میشه چند تا تریدر همزمان انتخاب کرد جداگانه معامله کنن؟

   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ پاسخ
   • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

    سلام مهدی عزیز
    بله امکان کپی کردن از چند معامله گر بصورت همزمان وجود داره.

    ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ پاسخ
 • اژین

  سلام من برای قسمت کپی ترید میخوام تتر م رو انتقال بدم .وقتی واریز میشه به چه قسمتی واریز میشه و برای کپی ترید باید به چه قسمتی انتقال بدم ؟

  ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   سلام آژین عزیز
   باید به قسمت فیوچرز انتقال بدبد.

   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ پاسخ
 • علی

  سلام
  من ۱۰۰ دلار رو برای کپی ترید زدم الان داخل بازار آتی هست اما میخواستم الان برش دارم و به حسابم بیاد (به ارزش کل دارایی) چطوری باید انتقالش بدم اونجا ؟

  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   سلام علی عزیز
   وارد بخش assets بشید و بعد گزینه Transfer انتخاب کنید و از فیوچرز به حساب fund انتقال بدید.

   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ پاسخ
   • فرزاد صانعی

    سلام خسته نباشید
    اگر من ۱۰۰ تتر حسابم شارژ داشته باشه معامله گر با ۱۰۰۰ تتر پوزیشن باز کنه حساب من هم به به نسبت همون باز میشه یا من هم باید موجودیم با معامله گر یکی باشه ؟؟

    ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ پاسخ
    • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

     سلام فرزاد عزیز
     معاملات بر اساس مارجینی که در اختیار کپی کننده قرار میدید براتون باز میشه.

     ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ پاسخ
     • محمد حسینی

      سلام
      برای معاملات کپی ترید
      معاملات مدت دار است یعنی مثلا دو سه روز معامله می کنه تریدر و بعد بسته میشه یا نه تا خود طرف نخواد معامله قطع نمیشه؟

      ۱۴۰۲/۰۱/۳۰
     • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

      سلام محمد عزیز
      زمانی که معامله ای از طرف تریدر باز میشه یا تارگت داره و هر زمان که به تارگت برسه بسته میشه و یا بصورت دستی توسط معامله گر بسته میشه و نمیشه برای معاملات زمان در نظر گرفت.
      اما این امکان وجود داره که شما هر زمان خواستید معامله رو ببندید و یا برای خودتون حدسود و حدضرر مشخصی تعریف کنید.

      ۱۴۰۲/۰۱/۳۰
 • عیسی

  با سلام من یه ۱۰۰ دلار اشتباهی انتقال دادم به حساب قرارداد آتی دایمی در صرافی bingx برای کپی ترید کردن،و الان به حساب فیوچرز استاندارد انتقال نمیده لطفا راهنمایی کنید

  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   سلام عیسی عزیز
   وارد بخش perpetual futures یا همون قرارداد دائمی بشید
   روی گزینه Transfer کلیک کنید
   از حساب فیوچرز واریز کنید مبلغ رو به حساب Fund account
   و بعد از حساب فاند میتونید بزنید به استاندارد

   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ پاسخ
   • عیسی

    ممنون تشکر

    ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ پاسخ
 • صادق

  سلام
  من یه مقداری پول دارم ولی وقت ندارم معامله کنم به نظرتون سود میده اگه کپی کنم؟

  ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ پاسخ
  • Ali chamran

   اگر بدون برسی کپی‌کنید خیر،بلکه امکان داره کل سرمایتون از بین بره،حتما برسی ها و تحلیل های لازم و انجام بدین،حتی سازنده بین کوین هم نمیتونه تحلیل ۱۰۰٪ انجام بده و بهتره ها هم گاهی ضرر میکنن…

   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ پاسخ
منو
جستجو ورود/ثبت نام سبد خرید
ورود/ ثبت نام
ارسال مجدد
درخواست مشاوره