معرفی ۳ صرافی بدون احراز هویت برای کاربران ایرانی

آموزش صرافی
معرفی بهترین صرافی خارجی بدون تحریم و احراز هویت

در سال‌های اخیر، دایره صرافی‌هایی که با ایران مشکلی ندارند، دائم درحال تنگ‌تر شدن است. تازه‌ترین نمونه این ماجرا مربوط به صرافی کوکوین است که ایرانیان زیادی در آن فعالیت می‌کردند. کوکوین از ۲۴ تیر ۱۴۰۲ به بعد، احراز هویت را برای کاربران خود اجباری کرد. از طرفی، به‌دلیل تحریم، به ایرانیان اجازه احراز هویت نمی‌دهد. بنابراین، کاربران ایرانی مجبور شدند به چند صرافی خارجی بدون احراز هویت دیگر کوچ کنند. پرسش اساسی این است که بهترین صرافی خارجی بدون احراز هویت در سال ۲۰۲۳ چیست؟ در ادامه، با ما همراه باشید تا پاسخ این سؤال مهم را بررسی کنیم.

چالش احراز هویت برای ایرانیان در صرافی‌های خارجی ارز دیجیتال

تا قبل از اینکه صرافی بایننس احراز هویت را برای کاربران خود اجباری کند، تقریباً عمده تریدرهای ایرانی در این پلتفرم فعالیت می‌کردند. اطلاعیه بایننس مبنی بر اجباری شدن احراز هویت، موجی از نگرانی و سردرگمی را برای ایرانیان به وجود آورد. ابتدا چنین به نظر می‌رسید که عملاً پرونده صرافی خارجی بدون احراز هویت در بازار کریپتوکارنسی بسته خواهد شد. اگر چنین اتفاقی رخ می‌داد، دسترسی معامله‌گران ایرانی به صرافی‌های خارجی کاملاً قطع می‌شد.

اما این تصمیم بایننس در عمل سبب شد سایر صرافی هایی که احراز هویت نمی خواهند، رونق بگیرند. کاربران ایرانی به دنبال بهترین صرافی خارجی بدون احراز هویت بودند و گزینه‌هایی را برای فعالیت خود یافتند. این چالش در ماه‌های اخیر و پس از اجباری شدن احراز هویت در کوکوین نیز بار دیگر برای ایرانیان فعال در بازار رمزارزها تکرار شد. داستان از این قرار است که به‌دلیل تحریم‌ها، بسیاری از صرافی‌های خارجی به کاربران ایرانی اجازه احراز هویت نمی‌دهند. به‌ همین دلیل، بعد از اجباری شدن KYC عملاً کاربران ایرانی باید به‌دنبال جایگزین صرافی خارجی بدون تحریم بگردند.

در چنین شرایطی، سه راه پیش روی معامله‌گران ایرانی قرار دارد:

 • خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌های ایرانی (باید قید معاملات فیوچرز را بزنید.)
 • پیدا کردن صرافی‌هایی که به احراز هویت نیاز ندارند.
 • یافتن صرافی‌های خارجی که به ایرانیان اجازه احراز هویت می‌دهند.

امروز که در حال مطالعه این مقاله هستید، چالش KYC تا حدی از حالت بحرانی سال‌های قبل خارج شده است. جمعیت بیش از پانزده میلیون نفری ایرانیان فعال در بازار کریپتوکارنسی نیز در این رخداد بی‌تأثیر نیست. به نظر می‌رسد هرچه بر تعداد ایرانیان فعال در این بازار افزوده شود، سخت‌گیری‌های ناشی از تحریم نیز کمتر خواهد شد.

بهترین صرافی خارجی بدون احراز هویت در سال ۲۰۲۳

نوبت به معرفی بهترین صرافی خارجی بدون احراز هویت می‌رسد. وقتی صحبت از بهترین صرافی ارز دیجیتال بدون تحریم به‌میان می‌آید، باید توجه داشته باشید که با طیفی از پلتفرم‌های مختلف روبه‌رو هستید. بخشی از این صرافی‌ها، حتی اجازه ثبت نام با IP ایرانی را نمی‌دهند. بنابراین باید از VPS با IP ثابت برای ثبت نام و کار کردن با آن‌ها استفاده کنید.

در مقابل گروهی دیگر نیز هستند که می‌توان لقب صرافی بدون فیلترشکن را به‌آن‌ها داد. برای ثبت نام و کار کردن با این پلتفرم‌ها نیازی به فیلترشکن ندارید. یک گروه دیگر نیز هستند که توسط صرافی‌ها برای کاربران ایرانی محدودیت ثبت نام ایجاد نشده؛ اما در داخل کشور فیلتر شده‌اند.

گروه «کلینیک سرمایه» برای ارزیابی گزینه‌های موجود، معیارهای مختلفی مانند سقف برداشت از حساب کاربری بدون احراز هویت، ابزارهای معاملاتی، حجم نقدینگی، امنیت، تعداد کاربران، تعداد ارزهای دیجیتال پشتیبانی‌شده، کیفیت پشتیبانی و… را مدنظر قرار داده است. نتیجه بررسی‌های ما معرفی سه گزینه به عنوان بهترین صرافی های خارجی بدون احراز هویت است که عبارت‌اند از:

۱. صرافی BingX؛ بهترین صرافی خارجی بدون احراز هویت

صرافی Bingx در رتبه اولین صرافی خارجی بدون احراز هویت قرار می گیرد.
bingx logo
صرافی بینگ ایکس
۴.۸
دسترسی به بازار کریپتو و فارکس
اتصال به تریدینگ ویو و متاتریدر ۵
پشتیبانی فارسی
ثبت‌نام به همراه تخفیف کارمزد

صرافی بینگ ایکس بهترین صرافی خارجی بدون احراز هویت بازار ارزهای دیجیتال برای ایرانیان است. صرافی‌ای که هرچند فعالیت خود را از سال ۲۰۱۸ آغاز کرده، در یک سال گذشته پیشرفت زیادی داشته است. بیش از ۶۰۰ ارز دیجیتال در بازارهای مختلف این پلتفرم معاملاتی قابل خرید و فروش هستند. به علاوه اینکه تعداد کاربران فعال آن از پنج میلیون نفر فراتر رفته است.

امکانات و ویژگی‌هایی که در قالب صرافی بینگ ایکس عرضه می‌شوند، در نوع خود منحصربه‌فردند. از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

دو راه برای کار کردن با صرافی BingX پیش روی شماست. اولین راه این است که پس از ثبت نام، بدون احراز هویت معاملات خود را در بینگ ایکس انجام دهید. این صرافی برای حساب‌های بدون احراز هویت، سقف برداشت روزانه معادل ۵۰ هزار تتر در نظر گرفته است.

راه‌حل دوم پیش روی شما، انجام احراز هویت در BingX است. بررسی‌های ما نشان می‌دهد که این صرافی بدون محدودیت اجازه احراز هویت به‌کاربران ایرانی را می‌دهد. با تکمیل احراز هویت، سقف برداشت روزانه از حساب کاربری به ۵ میلیون تتر افزایش پیدا می‌کند. در همین راستا دعوت می‌کنیم که مقاله آموزش احراز هویت در بینگ ایکس را مطالعه کنید.

علی‌رغم اینکه بینگ ایکس با کاربران ایرانی مشکلی ندارد، سایت این صرافی در داخل کشور فیلتر شده است. بنابراین برای ورود به سایت آن باید از VPN استفاده کنید. در مقابل برای اپلیکیشن موبایل آن هیچ محدودیتی وجود ندارد.

۲. صرافی MEXC؛ بهترین صرافی خارجی بدون تحریم

صرافی MEXC در رتبه دوم از بهترین صرافی های خارجی بدون احراز هویت و تحریم می باشد.
mexc logo
صرافی مکسی
۴
کارمزد صفر برای معاملات اسپات
کپی ترید
نیاز به احراز هویت
ثبت‌نام به همراه تخفیف کارمزد

صرافی MEXC را نیز می‌توان بهترین صرافی خارجی بدون احراز هویت دانست. این پلتفرم نیز فعالیت خود را از سال ۲۰۱۸ آغاز کرد و تا امروز، به کاربرانی از ۱۷۰ کشور دنیا، از جمله ایران، خدمات ارائه می‌کند. ویژگی شگفت‌انگیز صرافی MEXC آن است که بیش از ۱۶۱۰ ارز دیجیتال را در قالب ۲۱۰۰ بازار مختلف برای معامله پشتیبانی می‌کند و از این نظر بین سایر صرافی هایی که احراز هویت نمی خواهند، در وضعیت ممتازی قرار دارد.

مکسی دارای مزیتی ویژه در مقایسه با صرافی‌هایی که با ایران مشکلی ندارند، است. کارمزد معاملات اسپات در این صرافی برابر ۰ درصد است. ضمن اینکه در معاملات فیوچرز نیز کارمزد میکر و تیکر به‌ترتیب برابر ۰ و ۰.۰۱ درصد در نظر گرفته شده است. بنابراین از این حیث صرافی مکسی را می‌توان کم کارمزدترین صرافی ارز دیجیتال معرفی کرد.

برای کار کردن با صرافی MEXC نیز دو راه پیش روی شماست. با پشت سر گذاشتن مرحله Primary KYC که در واقع همان تکمیل اطلاعات ثبت نام است، می‌توانید بدون نیاز به احراز هویت در مکسی فعالیت کنید. برای این منظور سقف برداشت روزانه معادل ۲۰ بیت کوین در نظر گرفته شده است.

مکسی نیز مانند بینگ ایکس، اجازه احراز هویت به کاربران ایرانی، می‌دهد. شما می‌توانید با پشت سر گذاشتن عملیات Advanced KYC با تکمیل مدارک، سقف برداشت روزانه حساب کاربری خود را به ۲۰۰ بیت کوین افزایش دهید. ضمنا مکسی را می‌توان صرافی خارجی بدون فیلتر نامید؛ چرا که برای ورود به سایت و اپلیکیشن آن نیازی به استفاده از فیلترشکن نخواهید داشت.

۳. صرافی Coinlocally

صرافی کوین لوکالی نیز رتبه سوم از صرافی بدون احراز هویت را دارد.
صرافی کوین لوکالی
۴
دسترسی به بازار کریپتو و فارکس
ربات معامله گر
حساب دمو
ثبت‌نام به همراه تخفیف کارمزد

سومین پیشنهاد ما برای کسانی که به‌دنبال صرافی خارجی بدون احراز هویت می‌گردند، کوین لوکالی است. سایت و اپلیکیشن موبایل این صرافی برای IPهای ایرانی فیلتر است و به‌همین دلیل باید از فیلترشکن برای ورود به آن استفاده کنید. صرافی کوین لوکالی پس از ثبت نام اجازه معامله بدون احراز هویت را به کاربران خود می‌دهد. البته سقف برداشت روزانه ۰.۳ بیت کوین را در نظر گرفته که در مقایسه با بینگ ایکس و مکسی کمتر است.

برخلاف بینگ ایکس و مکسی که از زبان فارسی هم پشتیبانی می‌کنند، کوین لوکالی از این ویژگی برخوردار نیست. ضمن اینکه پلتفرم‌های کپی تریدینگ و ربات تریدینگ نیز ندارد. به‌همین دلیل توصیه می‌کنیم که سومین اولویت خود را پس از مکسی و بینگ ایکس، به آن اختصاص دهید.

کلام پایانی

سه مورد از بهترین صرافی خارجی بدون احراز هویت را مرور کردیم. به فهرست یادشده می‌توان پلتفرم‌های معاملاتی دیگری مانند کوینکس، BKEX، ال بانک و … را نیز اضافه کرد؛ اما تلاش ما در این مقاله معرفی بهترین صرافی خارجی بدون احراز هویت بود و به همین دلیل، معیارهای سخت‌گیرانه‌ای را برای ارزیابی گزینه‌های موجود در نظر گرفتیم. هر زمان تغییری در سیاست‌های اجرایی صرافی های بدون احراز هویت رخ داد، حتماً از طریق همین صفحه اطلاع‌رسانی می‌کنیم. شما از کدام صرافی برای فعالیت در بازار رمزارزها استفاده می‌کنید؟ نظرات و پیشنهادهای خود را در این زمینه با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

1

بهترین صرافی خارجی بدون احراز هویت کدام است؟

صرافی BingX در حال حاضر بهترین صرافی خارجی بدون احراز هویت برای ایرانیان به حساب می‌آید.

 

 

2

کدام صرافی خارجی تحریم نیست؟  

بینگ ایکس، مکسی، کوین لوکالی، و کوینکس صرافی‌های خارجی بدون تحریم برای ایرانیان هستند.

3

بهترین صرافی خارجی بدون فیلتر کدام است؟

بینگ ایکس و مکسی را می‌توان بهترین صرافی بدون فیلترشکن نامید.

امتیاز شما به این محتوا

3.7 / 5. 10

میانگین امتیازات: 3.7/5
تعداد امتیاز: 10
در بهترین صرافی های ارزدیجیتال با تخفیف کارمزد ثبت نام کنید.
دیدگاه خود را به اشتراک گذارید
حتما نظرت رو برای ما و دیگران بنویس
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • Amanullah Rezayi

  سلام این بازار برای اتباع افغان همکار میکند زبان فارسی را پشتیبانی دارد.

  ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   سلام دوست عزیز
   بله؛ از صرافی هایی که نیاز به احراز هویت ندارند میتوانید استفاده کنید.

   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ پاسخ
 • رسول

  سلام من از بینگ‌ایکس استفاده می‌کنم ولی متاسفانه سرعت نت باید بالا باشه با یه اینترنت معمولی درست جواب نمیده و همش خطا میده ولی امکانات خیلی خوبی داخل پلتفرم داره

  ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ پاسخ
 • وحید

  کوینکس رسما داره کلاه برداری میکنه.اصالا و به هبچ وجه فیوچر نزنین.اطلاع رسانی کنین لطفا

  ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ پاسخ
 • محمد ایمانی

  سلام چه صرافیه خوبه بعضی صرافی‌ها سود زیادی میگیرن هم برای خرید ارز وهم برای فروش ارز

  ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   سلام محمد عزیز
   صرافی کوکوین
   کوینکس
   بینگ ایکس
   به ترتیب جزو بهترین صرافی هایی هستن که به کاربران ایرانی خدمات میدن. همچنین برای اینکه بیشتر با این صرافی ها اشنا بشید لینک مقالات به اسم صرافی براتون قرار دادم و با کلیک روی اسم صرافی ها میتونید مقاله خودش رو مطالعه کنید.

   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ پاسخ
 • وحید

  سوال دارم
  صرافی کوکوین رو باید با وی پی ان آی پی ثابت کشور خاصی استفاده کنم یا نه با ای پی ایران اوکیه؟
  صرافی OKX در چه حالیه برای ایران؟

  ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   سلام وحید عزیز
   در حال حاضر میتونید از صرافی کوکوین با ip ایران استفاده کنید و مشکلی از این بابت وجود نداره.
   صرافی OKX در ماه های گذشته استفاده ایرانیان رو محدود کرده و پیشنهاد میشه در صورتی که امکان احراز هویت ندارید ازش استفاده نکنید.

   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ پاسخ
 • Samanyari

  کوینکس بهترین صرافی بین صرافی های خارجی هست و از ازرزهای زیادی هم پشتیبانی میکنه و خداروشکر با ایرانی ها هم هیچ مشکلی نداره.

  ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ پاسخ
منو
جستجو
ورود/ ثبت نام
ارسال مجدد
درخواست مشاوره