بیبی دوج کوین چیست؟ نقد و بررسی رمزارز  Baby Doge

مقالات ارز دیجیتال
بیبی دوج چیست

شاید میم کوین‌ها از نظر برخی فعالان بازار ارزهای دیجیتال چیزی جز شوخی نباشند، اما واقعیت این است که در ماه مه سال ۲۰۲۳، مارکت کپ این دسته از توکن‌ها به حدود ۱۷/۳ میلیارد دلار رسیده است. این موضوع نشان می‌دهد که استقبال از میم کوین‌ها در بازار کریپتوکارنسی در وضعیت نسبتاً مناسبی قرار دارد. بیبی دوج کوین از معروف‌ترین میم کوین‌هایی است که از سال ۲۰۲۱ در بازار رمزارزها عرضه شده است. از نظر مارکت کپ، بیبی دوج جایگاه چهارم را بین میم کوین‌ها به‌خود اختصاص داده است. اگر کنجکاوید که بییی دوج کوین چیست و چه مزایا و معایبی دارد، تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

ارز دیجیتال بیبی دوج چیست؟

بی بی دوج کوین در تاریخ ۹ ژوئن سال ۲۰۲۱ راه‌اندازی شد. عموم فعالان بازار کریپتوکارنسی به رشد سریع اعضای جامع این ارز دیجیتال بیش از هر موضوع دیگری توجه کرده‌اند. ارز Baby Doge Coin نوعی میم کوین به حساب می‌آید که از نماد نژاد خاصی از سگ برای معرفی خود استفاده می‌کند. این ارز دیجیتال بر مبنای شبکه اسمارت بایننس چین و استاندارد BEP-20 راه‌اندازی شده است؛ به همین دلیل در مقایسه با اتریوم، زمان تشکیل بلاک و کارمزد تراکنش‌های آن کمتر است.

در وایت پیپر بیبی دوج کوین ذکر شده است بی بی دوج از پدر معنوی خود، یعنی دوج کوین، درس‌های زیادی گرفته است؛ درعین‌حال، تلاش می‌کند با ارائه قابلیت‌های جدید، گوی سبقت را از دوج کوین برباید. ماهیت ضدتورمی، افزایش تعداد تراکنش‌ها در واحد زمان، کاهش کارمزدها و توزیع پاداش بین اعضای جامعه، از مهم‌ترین ویژگی‌های بیبی دوج کوین است. هدف اصلی این پروژه کمک به پذیرش جهانی ارزهای دیجیتال در کشورهای مختلف برای استفاده در زندگی روزمره است.

مزایای بیبی دوج کوین چیست؟

تا اینجا بررسی کردیم که ارز دیجیتال بیبی دوج کوین چیست. برای آشنایی بهتر با ماهیت این توکن، به نقاط ضعف و قوت آن نگاهی می‌اندازیم. پنج ویژگی مهم را می‌توان مزایای ارز Baby Doge دانست که عبارت‌اند از:

مزایای رمز ارز بیبی دوج

۱. ماهیت ضدتورمی ارز دیجیتال بیبی دوج کوین

بیبی دوج کوین ماهیت ضدتورمی دارد؛ به این معنی که به‌مرور زمان از تعداد این توکن‌ها کاسته می‌شود. مکانیزم توکن‌سوزی خودکار در شبکه بیبی دوج کوین در نظر گرفته شده است و ۴۵ درصد کارمزدهای دریافتی هر تراکنش به‌طور مستقیم در اثر فرایند توکن‌سوزی به کیف پول غیر قابل دسترسی انتقال می‌یابد. درمجموع، معادل ۱۲۵ کوادریلیون از سقف عرضه ۴۲۰ کوادریلیون توکن بیبی دوج کوین در فرایند توکن‌سوزی از دسترس خارج خواهد شد. در مقاله “توکن سوزی چیست؟ نگاهی به دلایل، کاربرد و فرایند توکن‌سوزی” به‌طور مفصل درباره مفهوم توکن‌سوزی بحث کرده‌ایم که می‌توانید به آن مراجعه کنید.

۲. اعطای پاداش به هولدرهای ارز بیبی دوج

شما با هولد کردن ارز baby doge در کیف پول خود می‌توانید از سود بهره‌مند شوید. بر اساس برنامه‌ریزی این پروژه، معادل ۵ درصد کارمزد هر تراکنش به صورت مستقیم بین هولدرهای بیبی دوج کوین توزیع می‌شود. این مبلغ در کیف پول شما واریز می‌شود. ۵ درصد دیگر از کارمزد تراکنش‌ها نیز مستقیم به استخر نقدینگی (Liquidity Pool) صرافی دوج سواپ واریز می‌شود.

البته سایت رسمی بیبی دوج این اطلاعیه را صادر کرده که ممکن است صرافی‌ها و کیف پول‌های متمرکز مشمول این طرح نشوند؛ بنابراین، برای بهره‌مندی از پاداش‌ها باید بیبی دوج کوین خود را در کیف پول‌های غیرمتمرکز، مانند متامسک و تراست والت نگهداری کنید.

۳. حاکمیت مشارکتی اکوسیستم Baby Doge

هریک از کسانی که توکن بی بی دوج کوین در اختیار داشته باشند، می‌توانند در رأی‌گیری پیشنهادهای این پروژه شرکت کنند. فرایند رأی‌گیری اکوسیستم بیبی دوج کوین از طریق سیستم اسنپ شات انجام می‌شود. برای آشنایی بیشتر با این سیستم پیشنهاد می‌کنیم مقاله “اسنپ‌شات چیست؟ سیستم رأی‌گیری غیرمتمرکز” را مطالعه کنید.

۴. کاهش زمان تشکیل بلاک

زمان تشکیل هر بلاک بیبی دوج کوین حدود پنج ثانیه است؛ درحالی‌که زمان تشکیل بلاک دوج کوین (مبتنی بر بلاک چین اتریوم) ۶۰ ثانیه است. این عدد برای شیبا اینو بین ۱۰ تا ۱۵ ثانیه است؛ به همین دلیل با کاهش زمان تشکیل بلاک، عملاً بیبی دوج کوین می‌تواند تعداد تراکنش‌های بسیار بیشتری را در واحد زمان پردازش کند. همین موضوع سبب شده است تا اعضای جامعه بیبی دوج سودای استفاده از این توکن را در پرداخت‌های زندگی روزمره در سر بپرورانند. همچنین کارمزد گس تراکنش‌های بی بی دوج کوین در مقایسه با توکن‌های مبتنی بر بلاک چین اتریوم، به‌مراتب کمتر است.

بیشتر بخوانید: گس (Gas) در اتریوم چیست و چگونه محاسبه می شود؟

۵. اعضای جامعه وفادار ارز بی بی دوج کوین

سرعت رشد اعضای جامعه بیبی دوج کوین در مقایسه با پدر معنوی خود دوج کوین، به‌مراتب بیشتر بوده است. توسعه‌دهندگان پروژه بیبی دوج بیش از هر چیز به اعضای وفادار و متعهد جامعه خود افتخار می‌کنند. از همان روز اول آغاز به کار این توکن، اعضای جامعه بخش چشمگیری از فعالیت‌های بازاریابی آن را در فضای مجازی به صورت داوطلبانه انجام دادند و تنها ۲۱ روز پس از عرضه بی بی دوج کوین، تعداد هولدرهای آن از مرز صدهزار نفر عبور کرد.

معایب Baby Doge چیست؟

به نظر شما، مهم‌ترین ایراد ارز دیجیتال بیبی دوج کوین چیست؟ بیت کوین که اولین ارز دیجیتال است، قابلیت تمرکززدایی در جریان تراکنش‌های مالی را به ارمغان آورد. اتریوم به‌عنوان دومین پروژه بزرگ بازار کریپتوکارنسی که میزبان قراردادهای هوشمند است، بستری برای ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز به شمار می‌رود. بسیاری از پروژه‌های دیگر برای برطرف کردن نواقص موجود در بیت کوین و اتریوم راه‌اندازی شدند.

عده‌ زیادی معتقدند برای ارزش‌گذاری یک پروژه باید به مشخصات فنی آن نگاه کرد. باید بررسی کرد یک پروژه چه هدفی را دنبال می‌کند و آیا به دنبال حل مشکل خاصی مبتنی بر فناوری بلاک چین است یا نه؛ اما در مقابل این نگاه، ایده دیگری نیز وجود دارد. گروه دیگری معتقدند ارزهای دیجیتال بر جامعه خود استوارند؛ بنابراین، اگر ارز دیجیتال جامعه قدرتمندی داشته باشد، می‌توان به موفقیت آن امیدوار بود؛ حتی اگر از نظر فنی حرفی برای گفتن نداشته باشد.

بر اساس نگاه اول، بیبی دوج کوین یک میم کوین به شمار می‌رود که البته بسیاری آن را شت کوین می‌نامند؛ زیرا از نظر فنی هدف خاصی را دنبال نمی‌کند؛ اما بر اساس دیدگاه دوم، عده‌ای بر این باورند که به دلیل برخورداری از جامعه قدرتمند، رؤیای دوج کوین یک دلاری را در سر می‌پرورانند؛ رؤیایی که تحقق آن در آینده نزدیک بسیار بعید به نظر می‌رسد.

برنامه‌های زیرمجموعه بیبی دوج چیست؟

در ادامه بحث بیبی دوج کوین چیست، برنامه‌های این پروژه را معرفی می‌کنیم. در حال حاضر، چند پروژه زیرمجموعه این پروژه وجود دارد که عبارت‌اند از:

برنامه های baby doge

اپلیکیشن بیبی دوج

به‌تازگی، پروژه بیبی دوج کوین یک اپلیکیشن موبایل اندروید و iOS منتشر کرده است. در قالب این اپلیکیشن کاربران می‌توانند موجودی حساب خود را با استفاده از ارزهای فیات شارژ کنند. در ادامه، با استفاده از ارزهای فیات، برای خرید ارزهای دیجیتال فهرست‌شده در اپلیکیشن اقدام کنند. امکان ارسال ارزهای دیجیتال به دیگر کاربران اپلیکیشن نیز فراهم شده است. همچنین می‌توانند ارزهای دیجیتال خود را به فروش برسانند و ارز فیات دریافت کنند.

شاید بپرسید هدف از طراحی اپلیکیشن بیبی دوج کوین چیست؟ واقعیت این است که اعضای جامعه این توکن تلاش زیادی می‌کنند تا بی بی دوج را گزینه مناسبی برای استفاده در پرداخت‌های روزمره معرفی کنند. با نگاهی به توییت‌های ایلان ماسک در این زمینه، متوجه این نکته خواهید شد؛ بنابراین، طراحی اپلیکیشن بیبی دوج نیز با هدف برقراری پل ارتباطی بین ارزهای فیات و ارزهای دیجیتال، به‌ویژه baby doge برای استفاده در پرداخت‌های روزمره راه‌اندازی شده است.

صرافی بی بی دوج  (Baby Doge Swap)

صرافی غیر متمرکز بیبی دوج برای معامله ارزهای دیجیتال مختلف در دسترس کاربران قرار دارد. ارز پایه در بسیاری از جفت ارزهای معاملاتی این صرافی بی بی دوج کوین است. در مقاله  “صرافی غیرمتمرکز چیست؟” درباره ویژگی این دسته از صرافی‌ها مفصل بحث کرده‌ایم. در قالب صرافی بیبی دوج ضمن خرید و فروش ارزهای دیجیتال با کمترین کارمزد در مقایسه با صرافی‌های غیر متمرکز دیگر، می‌توانید با سپرده‌گذاری توکن بی بی دوج در استخر نقدینگی آن از پاداش خوبی برخوردار شوید.

در کنار این اپلیکیشن و صراف بیبی دوج، دو برنامه دیگر فروشگاه NFT و کیف پول اختصاصی نیز در آینده نزدیک منتشر خواهد شد که در اختیار عموم قرار می‌گیرند.

کارت اعتباری مجازی Baby Doge

حتماً با کارت‌های اعتباری مانند ویزا کارت و مستر کارت آشنایی دارید. با در اختیار داشتن این کارت‌ها، می‌توانید در کشورهای مختلف دنیا پرداخت‌های آنلاین و آفلاین خود را انجام دهید. حتی می‌توانید از دستگاه‌های خودپرداز پول دریافت کنید. این ایده به بازار کریپتوکارنسی نیز راه پیدا کرده است. اگر قرار است که ارزهای دیجیتال در زندگی روزمره جایی پیدا کنند، باید امکان استفاده از آن‌ها برای پرداخت‌های گوناگون فراهم شود.

گروه توسعه‌دهنده بی بی دوج کوین در سال ۲۰۲۳ از ایده جدید خود، یعنی کارت اعتباری مجازی Baby Doge، رونمایی کرد. می‌توانید از این کارت در پلتفرم‌های مبتنی بر پرداخت کریپتو استفاده کنید. اعتبار موجود در این کارت ارز بیبی دوج است و می‌توان برای پرداخت‌های آنلاین از آن استفاده کرد.

تاریخچه قیمت بیبی دوج کوین

در ادامه بحث بیبی دوج چیست، به تاریخچه قیمت این ارز دیجیتال نگاهی گذرا می‌اندازیم. با نگاه به نمودار بیبی دوج کوین، مشخص می‌شود تقریباً از نیمه دوم سال ۲۰۲۱، قیمت آن از نزدیک به صفر در مدار صعودی قرار گرفته است. در پایان اولین رالی صعودی قیمت بیبی دوج تا ابتدای نوامبر سال ۲۰۲۱ به حدود ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۴ دلار رسید.

پس از یک دوره یک‌ماهه نزولی، که قیمت بی بی دوج به نصف عدد یادشده رسید، بار دیگر شاهد رالی صعودی در این توکن بودیم. این بار تا نیمه ژانویه سال ۲۰۲۲ به محدوده قیمت ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۶ دلار رسید. اهمیت رشد بیبی دوج در این مقطع زمانی، حرکت برخلاف جهت حاکم بر بازار کریپتوکارنسی بود. سال ۲۰۲۲ برای ارز Baby Doge چندان سال خوبی نبود. در ماه‌های ابتدایی، شاهد افت قیمت این توکن تا محدوده ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۱ دلار بودیم. پس از آن، تا پایان سال این ارز دیجیتال در همین محدوده نوسان داشت. با شروع سال ۲۰۲۳، بار دیگر شاهد افزایش قیمت ارز دیجیتال بی بی دوج کوین تا حدود ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۳ دلار بودیم. در حال حاضر، که در نیمه سال ۲۰۲۳ به سر می‌بریم، قیمت این توکن حدود ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۲ دلار است.

سقف عرضه بیبی دوج ۴۲۰ کوادریلیون توکن در نظر گرفته شده است. حدود یک‌سوم این توکن‌ها، یعنی بیش از ۱۵۳ کوادریلیون، تا امروز در بازار عرضه شده است. ارزش بازار بیبی دوج کوین نیز حدود ۳۲۲ میلیون دلار است. از این نظر، در جایگاه ۲۱۸ رمزارزها قرار می‌گیرد. به گزارش صرافی بیبی دوج، تعداد هولدرهای این توکن از دو میلیون نفر فراتر رفته است.

نقشه راه پروژه بیبی دوج کوین

در سایت رسمی ارز بی بی دوج، نقشه راه این پروژه در پنج فاز ذکر شده است. بخش‌هایی از برنامه‌های این پروژه عملیاتی شده است و تعداد دیگری از برنامه‌ها در آینده اجرا خواهند شد. برای آشنایی بیشتر با نقشه راه بی بی دوج کوین، فازهای پنج‌گانه آن را بررسی می‌کنیم.

فاز نقشه راه
یک آغاز فعالیت بازاریابی راه‌اندازی سایت رسمی دستیابی به ۵ هزار عضو در کانال تلگرام پروژه توسعه میم پروژه راه اندازی توکن بیبی دوج کوین
دو آغاز اینفلوئنسر مارکتینگ پروژه قرار گرفتن در فهرست سایت coingecko قرار گرفتن در فهرست سایت coinmarketcap دستیابی به ۲۵ هزار عضو در کانال تلگرام پروژه دستیابی به ۲۵ هزار هولدر آغاز فعالیت خیریه
سه دستیابی به ۱۰۰ هزار هولدر دستیابی به ۱۰۰ هزار عضو در کانال تلگرام پروژه اجرای ایردراپ سرمایه‌گذاری سنگین در اینفلوئنسر مارکتینگ تعریف میم‌های بیشتر برای اعضای جامعه عرضه کارت اعتباری بیبی دوج
چهار دستیابی به ۱۵۰ هزار هولدر افزایش فعالیت‌های بازاریابی راه‌اندازی صرافی بیبی دوج تعریف میم‌های بیشتر برای اعضای جامعه بازطراحی سایت رسمی پروژه راه‌اندازی کیف پول اختصاصی بیبی دوج
پنج دستیابی به ۳۰۰ هزار هولدر راه‌اندازی فروشگاه NFT بیبی دوج همکاری با شرکت تسلا کمک مالی ۷۵۰ هزار دلاری برای ایجاد پناهگاه‌های سگ در کشورهای مختلف

با مشاهده جدول بالا، احتمالاً شما هم به نکته مهمی پی برده‌اید. بخش اصلی برنامه پروژه بیبی دوج کوین کاملاً صرف اقدامات روبنایی، مانند افزایش هولدرها، بازاریابی و فعالیت‌های خیریه می‌شود. این در حالی است که روی ابعاد فنی در پروژه کمتر تمرکز می‌شود. دلیل این رویکرد به سبب میم کوین بودن بیبی دوج کوین است. این پروژه صرفاً مبتنی بر اعضای جامعه حرکت می‌کند. به عبارت دیگر، با توجه به نقشه راه بیبی دوج نمی‌توان انتظار داشت توسعه‌دهندگان آن برای ارتقای فناوری بلاکچین و برطرف کردن مشکلات آن اقدامی در دستور کار داشته باشند.

البته در زمینه توسعه جامعه شاهد موفقیت‌های چشمگیری در این پروژه بودیم. تعداد اعضای کانال تلگرام آن از ۳۰۰ هزار نفر فراتر رفته است و صفحه توییتر این پروژه نیز بیش از ۱.۵ میلیون دنبال‌کننده دارد.

پیش‌بینی آینده بی بی دوج کوین

پیش‌بینی درباره آینده میم کوین‌ها کار ساده‌ای نیست. در شرایطی که اظهارات ضدونقیض درباره ارزهای دیجیتال بزرگی مانند بیت کوین مطرح می‌شود، چگونه می‌توان با قطعیت درباره آینده بی بی دوج صحبت کرد؟ به هر ترتیب، با بررسی شرایط موجود، مشخص می‌شود که ارز دیجیتال بیبی دوج کوین، از بهترین میم کوین‌های حال حاضر بازار ارزهای دیجیتال است. قیمت کم این توکن سبب می‌شود که سرمایه‌گذاری در آن برای بسیاری از افراد راحت‌تر باشد.

درباره آینده بیبی دوج کوین معمولاً خیلی از اعضای جامعه با خوش‌بینی افراطی اظهار نظر می‌کنند. اگر این پروژه در توسعه برنامه‌ها و اجرای نقشه راه موفق عمل کند، می‌توان انتظار داشت که تا پایان سال ۲۰۲۵ به محدوده قیمت ۰.۰۰۰۰۰۰۰۱ دلار برسد. نظر شما درباره آینده بلندمدت ارز Baby Doge چیست؟

بهترین صرافی برای خرید ارز دیجیتال بیبی دوج کوین کدام است؟

ارز بی بی دوج کوین در ابتدای عرضه فقط در صرافی‌های غیر متمرکز مانند پکیک سواپ و یونی سواپ قابل خرید و فروش بود، اما خوشبختانه، در سال ۲۰۲۲ و ماه‌های ابتدایی ۲۰۲۳، تعداد زیادی از صرافی‌های متمرکز معتبر مانند بینگ ایکس، کوکوین، کوینکس، بای بیت، مکس، BKEX، و ال بانک این توکن را در فهرست معاملات خود قرار دادند. با مقایسه کارمزد صرافی‌ها، می‌توانید بهترین گزینه برای خرید Baby Doge را پیدا کنید. در همین زمینه، پیشنهاد می‌کنیم مقاله مقایسه کارمزد صرافی‌های ارز دیجیتال را مطالعه کنید.

کلام پایانی

در این مقاله بررسی کردیم که بیبی دوج چیست و در مقایسه با میم کوین‌های دیگر چه نقاط ضعف و قوتی دارد. پیش‌بینی آینده ارز Baby Doge  کار ساده‌ای نیست؛ زیرا این توکن تا اینجا بخش زیادی از نقشه راه خود را محقق کرده است. اگر قرار بر رشد قیمت بیبی دوج کوین باشد، توسعه‌دهندگان آن باید برنامه‌های بنیادین و اساسی را در دستور کار خود قرار دهند؛ هرچند بسیاری از سرمایه‌گذاران به دلیل قیمت ناچیز آن تصمیم گرفته‌اند بخشی از سرمایه خود را صرف خرید بی بی دوج کوین کنند. آن‌ها امید دارند روزی با رشد بیبی دوج، از محل سرمایه‌گذاری محدود خود سودهای کلانی به دست بیاورند. استراتژی شما در خرید و فروش ارز دیجیتال بیبی دوج کوین چیست؟ نظرات و پیشنهادهای خود را با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

1ارز بیبی دوج را از کجا بخریم؟

برای خرید بیبی دوج کوین می‌توانید از طریق صرافی کوینکس، پنکیک سواپ، یونی سواپ، دوج سواپ و … اقدام کنید. همچنین در مقاله “ارز بیبی دوج در کدام صرافی است؟” فهرست کامل صرافی‌هایی را ذکر کرده‌ایم که این رمزارزها را در فهرست معاملات خود قرار داده‌اند.

 

2بهترین کیف پول برای نگهداری ارز دیجیتال بیبی دوج کوین چیست؟

تراست والت، متامسک، لجر و ترزور از بهترین کیف پول‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری برای نگهداری بیبی دوج هستند. پیشنهاد می‌کنیم مقاله آموزش خرید بیبی دوج کوین در تراست والت را نیز مطالعه کنید.

3بیبی دوج بخریم یا نه؟

در متن مقاله، مزایا و معایب بیبی دوج کوین را بررسی کردیم و قضاوت درباره خریدن یا نخریدن آن را به شما واگذار می‌کنیم.

4آیا بیبی دوج کلاهبرداری است؟

خیر؛ بیبی دوج کوین یک میم کوین مبتنی بر شبکه اسمارت بایننس چین است که نمی‌توان برچسب کلاهبرداری به آن زد.

5آیا ارز بی بی دوج، شت کوین است؟

عده‌ای معتقدند بیبی دوج حتماً شت کوین است؛ هرچند اعضای جامعه بی بی دوج کوین چندان این حرف را نمي‌پذیرند.

امتیاز شما به این محتوا

3.6 / 5. 125

میانگین امتیازات: 3.6/5
تعداد امتیاز: 125
در بهترین صرافی های ارزدیجیتال با تخفیف کارمزد ثبت نام کنید.

دیدگاه خود را به اشتراک گذارید

حتما نظرت رو برای ما و دیگران بنویس
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • مجتبی نجفی

  شبتون بخیر خوب هستین

  ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   سلام مجتبی عزیز
   وقت شما هم بخیر باشه

   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ پاسخ
 • خالد نواصر

  بیبی دوج از نظر من بهتره تا دوج کوین وشیبا اونا بهتره پیشرفت نکردن این تازه امد وقیمتش بهتره ایشالله بیشتر. رشد کنه اینده خوبی داره

  ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ پاسخ
 • ایمان

  سلام. من صرافی آبانتتر ثبت نام کردم دو روز هست با صرافی آبانتتر هر کاری میکنم نمیتونم بیبی دوج خریداری کنم. دوستان عزیز اگه راهنمایی کنید که بتونم این سهم رو خریداری کنم ممنون میشم.

  ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   سلام ایمان جان
   در خصوص مشکلتون بهتر با پشتیبانی صرافی آبانتتر تماس بگیرید تا بتونن بهتر راهنمایی کنند.
   اما پیشنهاد می کنیم برای خرید بیبی دوج از صرافی های خارجی مثل صرافی bingx استفاده کنید.

   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ پاسخ
  • عماد

   سلام ابانتتر معاملات بیبی رو بسته شما از بیت پین بخر

   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ پاسخ
 • علیزاده

  باسلام وتشکربابت اطلاعاتی که دراختیارگذاشتین_عرض به خدمت که اطلاعات من درموردارزدیجیتال شایدبه حدمبتدی هم نرسه لذاباتوجه به اینکه علاقمندشدم دراین موردسرمایه گذاری کنم ازحضوردوستان عزیزوسایت کلینیک سرمایه خواهش میکنم درصورت امکان راهنمایی فرمایندازچه طریقی میتونم اطلاعات جامع ای دراین خصوص بدست بیارم تشکرازعنایت دوستان ضمناصرافی های ایرانی که درخصوص ارزدیجیتال فعالیت دارن رانیزمعرفی فرمائید

  ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   سلام جناب علیزاده عزیز
   پیشنهاد میکنم دوره کریپتوباز که بصورت رایگان در وبسایت قرار گرفته است رو مشاهده کنید.
   همچنین برای اشنایی بیشتر با بیتکوین، بلاکچین و صرافی های ایرانی و خارجی بخش مقالات وبسایت رو مشاهده کنید.

   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ پاسخ
 • محسن

  با سلام مطلب خوبی بود .
  ممنون از سایت عالی و خوبتون 🙂

  ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ پاسخ
 • ارزدیجیتال بیبی دوج

  ممنون از پرداختن معرفی این ارز، قیمت ارز بیبی دوج الان بسیار مناسبه باید با تحقیقات و بررسی نمودارش برید جلو که خدای نکرده ضرر نکنید با توجه به اشاره خودتون به عمر این ارز که زمان به نسبت کوتاهیست راه زیادی در پیش داره.

  ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ پاسخ
 • محمد فرخی

  من ۱ میلیون پول دارم به نظرتون بیبی دوج بخرم؟

  ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ پاسخ
 • امین

  عالی من تا۰.۰۰۰۰۰۵حداقل بابیبی دوج خواهم بود

  ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ پاسخ
 • محمد

  از کجا میشه خریدش
  ؟

  ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   سلام محمد عزیز
   ارز بیبی دوج کوین رو میتونید هم از صرافی های ایرانی و هم صرافی های خارجی مثل کوینکس خریداری کنید.

   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ پاسخ
 • امیر

  سلام داداش چند میلیون سرمایه گذاری کنیم میتونیم ۳سال یا ۴سال آینده سود میلیاردی بگیریم

  ۱۴۰۰/۱۱/۱۳ پاسخ
  • علیرضا

   سلام داداش قبلن می‌تونستی با ۵۰دلار ۵۰میلیارد سهمشو بگیری ولی الان چون ۴یا۵برابررشد کرده میتونی با۴۰یا۵۰دلار ۱۰میلیارد سهمشو بگیری نگهداری که وقتی بشه ۱ریال پول تو میشه ۱میلیارد اگرم بشه ۱۰ریال میشه ۱۰میلیارد بیشترم سرمایه گذاری نکن

   ۱۴۰۰/۱۱/۱۸ پاسخ
 • علی فتاحی

  سلام صرافی بیت پین امن ترین و مطمئن ترین صرافی است که ارزهای زیادی منجمله بی‌بی دوج کوین و سیفمون و فگ و کیشو اینو و دوج ایلان مارس را با قیمتی مناسب بفروش می‌رساند.

  ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ پاسخ
  • احسان مرادی

   منم اول نوبیتکس ثبتنام کردم ولی بعد به دلیل ارائه رمز ارز های محدود وارد بیت پین شدم و واقعا راضی هستم..

   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ پاسخ
 • Rn

  باسلام دوستان بیبی دوج یک روزی به ۴سنت خواهد رسید بخرید وهولد کنید موفق باشید

  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ پاسخ
  • داریوش

   چگونه مطمئنی

   ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ پاسخ
 • کوروش

  من به شخصه هولدر بلند مدت بیبی دوج هستم، و منتظر میمونم تا اون رشد و پامپ رویاییشو بده، اون موقع میام این سایت ببینم نویسنده این مقاله چه جوابی به اون بنده خداهایی داره که به خاطر حرف ایشون هولدر بلند مدت بیبی دوج نشدن و چطوری میخواد قانعشون کنه… این ارز رو اگر از نزدیک دنبال کنید و تحقیقاتتون رو گسترده کنید، تیمشو کامل بررسی کنید اهداف و نقشه راهشو، ببینید چطوری قدم به قدم همه اهدافشون رو به انجام میرسونن، بهترین تیم و فعالترین تیمو داره، سرعت بیبی نسبت به دوج پدر ۱۲برابرشه،الان که این نظرو مینویسم ۷ اذر ۱۴۰۰هستش و تعداد هولدرهای بیبی دوج ۱۰۰۲۵۰۰ هستش، این ارز حداقل تا یک سالگیش بهش زمان بدید هرچند خود من بالای ۲سال هدفگذاری کردم، درضمن بستر اتریوم هم چند روز پیش راه اندازی شده، و من مطمعن هستم سود شیبایی از بیبی دوج میگیرم… ارزوی موفقیت برای همه بچه های ایرانزمینو دارم، امیدوارم روی هر ارزی سرمایه میخوابونید به سود میلیاردی برسید…. چاکر همه… اخرین حرف بیبی دوج رو به همه پیشنهاد میکنم البته بلند مدت…

  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   بازار کریپتو شده مثل دورانی که گلدکوئست بود، طرف میگفت اون بنز رو میبینی میگفتی اره
   میگفت الان مال من نیست ولی ۱ سال دیگه نه ته تهش ۲ سال دیگه اون بنز مال من

   ما با هیچ رمزارزی خصومت شخصی نداریم که در موردش بد یا خوب بنویسیم، تیم محتوا میاد چندین سایت خارجی رو مطالعه میکنه و با اون اطلاعات مقاله جدید رو مینویسه

   ایشالا شما هم به اهدافت برسی ولی تو مسیر رسیدن به هدفت مراقب باش چشماتو نبندی

   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ پاسخ
  • M

   سلام چجوری میشه خرید

   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ پاسخ
  • شهرام

   دقیقا منم هم نظرم حرفش اصلا درست نیست واصلا اطلاعاتی درموردهدف ببیبی دوج نداره هولد کنید صددرصد پشیمون نمیشید کاملامطمئنم

   ۱۴۰۰/۱۱/۲۶ پاسخ
   • ویدا

    سلام میشه آیدی تلگرام یا شمارتونو داشته باشم برای ترید . مشخص ک شما تربدر با اطلاعاتی هستید با تشکر

    ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ پاسخ
 • علی

  با این سرعتی که در حال توکن سوزی است به زودی به ۹۹۹ تریلیون واحد خواهد رسید و اون موقعه هر واحد یه سنت قیمت خواهد داشت شک نکید همین الان ۲۵۷ کواد واحد بی بی دوج موجود است حجم بازارش به ۸۵۸ میلیون دلار رسیده

  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ پاسخ
  • مرتضی

   داداش ایشالله برسه بخدا من یکی دوست دارم برم ازدواج کنم از خدا دیگه هیچی نمیخوام بخدا 😔

   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ پاسخ
 • حمیدی

  سلام من امروز از رمزینکس خرید کردم.

  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ پاسخ
 • سعید

  سلام به همه .همانطور که دیدید بیبی دوج قیمت رشد صعودی.داشته و میتونه در آینده ارز خوبی باشه .چشمان میتونید بیبی دوج . کیشو اینو .فگ.و سیفمون که الان قیمت ناچیزی دارند رو خریداری کنید.

  ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ پاسخ
 • هادی

  سلام چطور میتونم ارز فیگ از پنکیک سواپ به تراست انتقال بدم

  ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   سلام وقت بخیر
   زمانی که وارد پنکیک سواپ میشید قبلش باید ولت رو وصل کنید به سایت تا بتونید خرید انجام بدید و بعد از اینکه خرید انجام میشه بصورت اتوماتیک وارد ولت میشه فقط برای اینکه قابل نمایش بشه باید ارز فگ رو اضافه کنید به لیستتون در تراست ولت

   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ پاسخ
 • مهدی

  خداکنه کسی میدنه کی بیبی مثبت میشه

  ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ پاسخ
 • مرتضی

  سلام
  شما وایت پیپرز بیبی رو مطالعه کردین
  روند اتفاقات دو سه ماه ش و چی؟
  از برنامه آینده ش چه اطلاعاتی دارید؟
  لطفا با مطالعه مقاله بنویسید
  بشینید و تماشا کنید با آمدن برنامه هاش صرافی، nft، روش پرداخت و دبیت کارتش به کجا می رسه

  ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   سلام وقت بخیر
   این مقاله توسط تیم محتوا با بررسی منابع خارجی نوشته شده و کلینیک سرمایه صرفا هدفش ارائه مطلب با کیفیت هست.

   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ پاسخ
  • ارش

   خندم میگیره اونایی که میگن تحقیق کنین راجع با برنامه هاش!!!!!
   خخخخخخخ
   شت کوینه
   شت کوین یا به فنا میره یا یکی مثل ایلان ماسک میاد یه زری میزنه پامپ میشه
   معمولا اونایی که توهمی هستن یا اونایی که میخوان یه شبه ره صد ساله رو برن میان این شت کوینا رو میگیرن
   نمیگم نگیرین
   اما فقط اندازه ۵ دلار یا ده دلار
   متاسفانه هر کی میاد از این ارزها حمایت میکنه معمولا تازه یه هفتس که اومده تو کریپتو
   هر کس بهت هر چی گفت باور نکن

   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ پاسخ
   • بهنام

    عزیز من از کوینکس ۷ میلیارد گرفتم کارمزد شبکه ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون توکنه که الان میشه نزدیک به ۵ دلاره …بازم بخوای انتقال بدی ولت کارمزد میگیره که حدود ۵ میلیارد و چهارصد میلیون نشسته به حسابم ….فک کن بخوام بفروشم باید مجدد کارمزد به این سنگینی بدم دیگه چیزی نمیمونه (شبکه بایننس انتقال دادم)

    ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ پاسخ
   • mohesen

    شیبا رو هم همین رو میگفتند امثال شما،حالا کسانی که نگرفتن پشیمون شدن😂😎

    ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ پاسخ
 • بهمن

  بی بی دوج یه پامپ خفن تو راه داره

  جا نمونید

  بیبی دوج 😍

  ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ پاسخ
  • امیر

   سلام

   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ پاسخ
  • امیر

   من به مقاله شما و زحمتی که واسه ترجمه محتوا کشیدید بسیار ممنونم ولی در دنیای ارزها متاسفانه یا خوشبختانه با فانداخوب و بد بالا پایین میشه و نمیشه در مورد هیچ ارزی حتی بیت کوین که پادشاه و نماد بازار کریپتو میباشد نمیشه تضمین به دامپ ،جامپ یا پامپ حتمی نظر داد فقط اینو میدونم اگر از امروز در بازار کریپتو ،متاورس و زبان انگلیسی رو نداشته باشی در سال ۲۰۳۰ واقعا این دنیا واست ناشناسه .

   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ پاسخ
 • امید

  بی بی دوج بهترین ارز هست و قابل اعتماد ترین جهت سرمایه گذاری

  ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   امید عزیز هر ارزی زمانی داره، همه ی ارزها میتونن سود ده باشن و هم میتونن زیان ده باشن مهم این که ما چه زمانی میخریم و میفروشیم .
   در نتیجه رو هیچ ارزی تعصب نداشته باشید و سعی کنید در بهترین زمان بخرید و بفروشید و دنبال موقعیت های بعدی باشید .

   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ پاسخ
   • امیر

    سلام تا میتونید بیبی دوج بخرید بیبی دوج ناگهانی بالا میرود من یکی از دوستان ایلان ماسک هستم لطفاً بخرید در

    ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ پاسخ
 • کامیاب

  در مورد دوج کوین هم همین صحبتهای جانبدارانه رو میکردین اما به کجا رسید؟لطفا تحلیل با غرض شخصی ننویسید و ذهن مردم رو گمراه نکنید

  ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   دوست عزیز این مطالب از منابع معتبر نوشته میشه و هیچ غرض شخصی وجود نداره
   تعصب رو بزارید کنار و اگاهانه ادامه بدید

   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ پاسخ
   • علی

    سلام وقتتون بخیر من نزدیک۹۶میلیارد واحد بیبی دوج خریدم. خواستم بدونم آیا بی بی دوج در آینده پیشرفت خوبی میکنه یا ن؟؟ و فقط هم برای هولد خریدم. میزارم بمونه تا بالا بره. اصلا هم بهشون دست نمیزنم. فقط میخوام نظر شمارو یا هر کدوم از دوستان ک تخصص دارن در این زمینه رو بدونم

    باتشکر

    ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ پاسخ
  • مصطفی

   ۱۸۰۰۰ درصد سود از پارسال تا برج ۱ داده و الان ۹۰۰۰ درصد داده

   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ پاسخ
  • محمد

   سم پاش لطفا دهنتو ببند

   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ پاسخ
 • محمد رضا طاهری

  باسلا
  من تونستم این ارز و ارز های کیشو و فگ رو از صرافی ایرانی کیف پول من خرید کنم

  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ پاسخ
  • لوگو کامنت کلینیک سرمایه

   سلام وقت بخیر
   ممنون میشم بفرمایید کدوم صرافی های ایرانی از بیبی دوج پشتیبانی میکنن تا در مقاله قرار داده بشه .

   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ پاسخ
   • رامین

    ارزیف

    ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ پاسخ
   • فرشید

    ارزبسیاربسیارنامعتبریه وهرزمان امکان داره سایتش بسته بشه وپول های همتون بپره خودمم اشتباه کردم خریدم امادیگه قیدپولمو زدم .

    ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ پاسخ
   • مجموعه خدمات آنا

    جهت خرید بیبی دوج کوین از صرافی ایرانی معتبر فقط از لینک زیر اقدام به خرید نمایید با تشکر

    ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ پاسخ
   • محمد

    سلام بیت پین

    ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ پاسخ
   • صالن

    سلام صرافی بیت پین بهترین و کامل ترین صرافی ایرانی هستش

    ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ پاسخ
   • مهدی

    من از کیف پول من خریداری کردم

    ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ پاسخ
  • Hasan

   بنام یزدان پاک …
   دوستان عزیزم سلام .
   ببینید داریم راجب توکن صحبت میکنیم پس بیایم عاقلانه بحث و گفتگو کنیم توجه داشته باشید دوج کوین در سال ۲۰۱۳ بوجود اومد و اخیرا در صرافی نوبیتکس اد شد در حال حاضر بیبی دوج رو در چندین صرافی ایرانی میتونید بخرید و در بهتون قول میدم صرافی نوبیتکس هم ادش کنه حالا اد شدن اینا چه ربطی به ما داره ؟ تیم تحقیقاتی صرافی های ایرانی بشدت قوی عمل میکنن جهت شناسایی توکن ها …
   نمتونم بیشتر مانور بدم میگن العاقل فل اشاره …
   نظر من به شخصه اینه من میگم اگه قراره ده دلار یا صد دلارم بشه یه میلیارد پس چرا ۵۰۰ دلار نذارم !؟ یا بیشتر !؟
   اونقدری پامپ کرده که من قانع بشه شمارو نمیدونم …
   دمتون گرم

   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ پاسخ
   • سید محسن

    احسنت درست گفتین دوست من که صرافی های ایرانی به سادگی یک توکن را لیست نمیکنن. صرافی دانش بنیان رمزینکس یکماهی هست که ادش کرده. منکه امید زیادی دارم عقب ماندنم از شیبا رو با بی بی دوج جبران کنم انشاالله.دوستان جهت خرید از ایران میتونن در گوگل سرچ کنن؛ خرید آسان بی بی دوج در صرافی ایرانی رمزینکس. سالم و پرسود باشید.

    ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ پاسخ
منو
جستجو ورود/ثبت نام سبد خرید
ورود/ ثبت نام
ارسال مجدد
درخواست مشاوره