دوره های آموزشی کلینیک سرمایه

دوره های آموزشی کلینیک سرمایه

دوره‌های آموزشی کلینیک سرمایه با هدف تربیت متخصص در زمینه بازارهای مالی طراحی شده‌اند. مهم نیست که در حال حاضر، چه میزان با بازارهای مالی و اصول معامله‌گری در آن‌ها آشنایی دارید. با شرکت در تمام دوره‌های آموزشی کلینیک سرمایه، برای فعالیت در هریک بازارهای مالی مانند ارز دیجیتال، فارکس و بورس آماده خواهید شد. گام نخست برای سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی، آموزش دیدن است. با کلینیک سرمایه گام نخست را محکم بردارید.

اطلاعات تکمیلی

نظرات مشتریان

دانشجویان کلینیک سرمایه
مونا مقامی
از ویژگی های مهم آموزشی ایشون اینه که اصل مطلب و چیزی که واقعا کاربرد داره را با زبان ساده و قابل فهم میگن و به دلیل مسئولیت پذیری که نسبت به آموزششون دارن، پاسخگو تمامی سوالات دوستان هستن.در یک کلام : آموزش کامل به زبان ساده
دانشجویان کلینیک سرمایه
محمدرضا داودی
من دوره تکنیکال مقدماتی شما رو شرکت کردم.تدریس روان و درست، تسلط کامل به مفاهیم و صبوری شما جزء نکات بسیار مثبت شماست.من از شرکت در این دوره بسیار راضی هستم و امیدوارم بتونم هر چه زودتر از تدریس خوبتون در دوره تکنیکال پیشرفته بهره ببرم.
دانشجویان کلینیک سرمایه
علیرضا جلالی
کلاس فارکستون که عالی بود.مهم ترین قسمتش این بود که چارت ارائه کلاس بصورتی طراحی شده بود که انگار خودتون میخواین از مرحله صفر وارد بشید و تا آخر پیش برید.

توضیحات تکمیلی

رویکرد کلینیک سرمایه در آماده‌سازی هریک از دوره‌های آموزشی خود، تمرکز روی مفاهیم عملیاتی و کاربردی است. مفاهیم تئوری مورد نیاز برای فعالیت در بازارهای مالی را در قالب مثال‌های آموزشی متنوع ذکر کرده‌ایم. به‌ عبارت دیگر، تلاش کرده‌ایم مستقیم به سراغ اصل مطلب برویم.

معتقدیم که وقت طلاست و نباید با بیان مطالب غیرضروری زمان ارزشمند شما را تلف کنیم. پس از شرکت در این دوره‌های آموزشی، هر آنچه برای فعالیت در بازارهای مالی نیاز دارید، فراخواهید گرفت. تمرین‌های فراوانی در این دوره‌ها ترتیب داده شده‌اند تا تمام گره‌هایی را که در زمان معامله با آن‌ها مواجه خواهید شد، از قبل باز کنید.

سوالات متداول

همراه شما هستیم
1آیا دوره‌های آموزشی کلینیک سرمایه پیش‌نیاز خاصی دارند؟

سه دوره آموزشی کریپتوباز، ورود به دنیای فارکس و تحلیل تکنیکال مقدماتی، بدون پیش‌نیاز طراحی شده‌اند؛ اما قبل از تهیه دوره جامع تحلیل تکنیکال پیشرفته، پیشنهاد می‌کنیم در دوره مقدماتی شرکت کنید.

2آیا دوره‌های آموزشی کلینیک سرمایه پشتیبانی دارند؟

بله؛ تمام دوره‌های آموزشی کلینیک سرمایه پشتیبانی دارند. پس از تهیه هریک از دوره‌ها، بدون محدودیت زمانی می‌توانید از طریق پنل کاربری اختصاصی با مدرس در ارتباط باشید و پاسخ پرسش‌هایتان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن دریافت کنید.

3تا چه زمانی به دوره‌های آموزشی دسترسی داریم؟

پس از تهیه دوره، برای همیشه به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. فراموش نکنید که محتوای همه دوره‌ها به‌روزرسانی می‌شوند و به‌صورت رایگان در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرند.

منو
جستجو ورود/ثبت نام سبد خرید
ورود/ ثبت نام
ارسال مجدد
درخواست مشاوره